Hoenderloo (nl)
Accommodatie naam:
BosBungalows
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 7
Prijs indicatie: Van € 209 tot € 375
Contacteer eigenaar
Accommodatie naam:
BosBungalows
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 7
Prijs indicatie: Van € 209 tot € 375
Contacteer eigenaar
-Informatie-
Algemene informatie
Er is niets lekkerder dan er even tussen uit in eigen land. Geen lange reistijden, geen taalproblemen, geen omrekenenproblemen etc. Gewoon heerlijk genieten.
Wij hanteren flexibele huurperiodes. Kom en ga wanneer het jou uitkomt! Kies zelf de begin- en einddatum.
De BosBungalows zijn gelegen in het Drents Friese Wold (het een na grootste natuurgebied van NL), De Veluwe en vanuit de KustBungalows kun je de Noordhollandse kust ontdekken. De kop van Noord Holland heeft de meeste zonuren van Nederland. Boek nu uw gewenste periode.
Alle bungalows zijn geschikt voor gezinnen met (kleine) kinderen. De meeste bungalows beschikken over een ledikantje, babybadje, kinderstoel, fietszitje of fietskar etc. Hier betaalt u geen meerprijs voor!
KustBungalow 1 - Sint Maarten, Noord Holland
KustBungalow 2 - Sint Maarten, Noord Holland
KustBungalow 3 - Schagen, Noord Holland
KustBungalow 4 - Sint Maarten, Noord Holland
KustBungalow 5 - Julianadorp, Noord Holland
BosBungalow 1 - Wateren, Drenthe (Drents-Friese Wold)
BosBungalow 2 - Wateren, Drenthe (Drents-Friese Wold)
BosBungalow 3 - Wateren, Drenthe (Drents-Friese Wold)
BosBungalow 4 - Hoenderloo, Gelderland (Veluwe)
BosBungalow 5 - Hoenderloo, Gerderland (Veluwe)
BosBungalow 6 - Hoenderloo, Gelderland (Veluwe)
Alle bungalows liggen op zeer mooie locaties. Prachtige natuur, mooie omgeving, veel bezienswaardigheden en attractieparken in de directe omgeving. Voor ieder wat wils!
De bungalows zijn eigentijds ingericht. Je voelt je dan ook direct thuis. Geen gestandaardiseerde huisjes, maar ieder huisje heeft zijn eigen karakter en charme. Zeer compleet en comfortabel.
Zeer geschikt voor natuurliefhebbers. Er staan al 2 fietsen voor u klaar!
Mail of bel voor meer informatie over de BosBungalows of KustBungalows of kijk op www.bosbungalows.nl of www.kustbungalows.nl
Natuur
Ook zo'n zin om er op uit te gaan? Denk dan eens aan de Veluwe. Je vindt er een grote diversiteit aan evenementen en tentoonstellingen, prachtige natuur, bijzondere musea en veelzijdige attracties en dierenparken. Maar ook historische stadjes, kastelen, stranden, recreatiegebieden, gezellige winkels en leuke terrassen ontbreken niet. Kom en ontdek de veelzijdige Veluwe!
Het Nationale Park De Hoge Veluwe is het grootste actief beheerde natuurgebied in particulier bezit in Nederland. Het bestaat uit 5.400 hectare bos, heide, vennen en stuifzand. Er is een grote diversiteit aan planten- en diersoorten en het Park herbergt uiterst zeldzame Rode Lijst-soorten. Samen met het Jachthuis Sint Hubertus, het Bezoekerscentrum/Museonder, Kröller-Müller Museum en de beeldentuin vormt het Park een unieke en (inter)nationaal befaamde combinatie van natuur, kunst en architectuur.
