Klanten id:
Paswoord:
Huiseigenaar? Registreer hier gratis!                       Wachtwoord vergeten
Borgo val di Taro (it) 


Accommodatie naam:
Casa del porticato


Talen die u beheerst:


Maximaal aantal personen: 6

Prijs indicatie: Van € 299 tot € 799 per week

Contacteer eigenaar
 
 

-Informatie-

Algemene informatie

Beschrijving:

Ons nieuwe, geheel opgeknapte, vakantiehuis in Italie (Borgo val di Taro, Emilia Romagna. 1250 km van Amsterdam) is sinds juni 2011 te huur.

Het is een flink huis (150 mtr2 leefruimte), rustig gelegen in de natuur in een kleine Borgo bestaande uit 5 huizen, die geen van allen permanent bewoond zijn. Op 6 km afstand van het leuke stadje Borgotaro/ Borgo val di Taro (winkels, terrassen, restaurants). Casa del Porticato is centraal en gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen voor diverse dagtochten (op 15-20 autominuten van snelweg Parma-La Spezia): 1 uur van strand en kust (Lerici) en de CinqueTerre, 1 uur van de prachtige stad Parma, 1,5 uur van Bologna, Lucca en Pisa, 2 uur van het hart van Toscane, Florence, Sienna, Montecatini, e.d. Veel karakteristieke plaatsjes (met kastelen) in de directe en nabije omgeving.

De inrichting van Casa del Porticato is luxe en stijlvol. Het huis heeft een ruime zitkamer en volledig ingerichte nieuwe keuken met 8 persoons eettafel (afwasmachine, oven, koel/vriescombi): een grote badkamer met toilet, douche en ligbad (met jetstream) alsmede een extra buitentoilet en wasruimte met wasmachine en wasdroger.

Er zijn 3 twee-persoons slaapkamers (met flinke boxspring bedden). Verder zijn er 2 tv,s en een radio/cd speler aanwezig. Aan een internetverbinding wordt nog gewerkt (wordt op 17 september 2011 gerealiseerd). Het huis is inmiddels Ligurisch roze geverfd. Er is verder Centrale Verwarming en er zijn houtkachels, dus het huis kan ook in najaar, winter en vroege voorjaar gehuurd worden. Aan de achterkant, grenzend aan de keuken, bevindt zich een ruim balkon met een grote eettafel. Aan de voorkant bevindt zich een heerlijk zonneterras van 35 mtr2 (ook met schaduw) met uitzicht over de vallei en voorzien van 4 luxe ligbedden en een grote parasol (en een buitendouche).

Sfeerverhogend werken de vele aanwezige, italiaanse speelfilms (nederlands ondertiteld) op DVD, de tijdschriften over Italie en de (vertaalde) boeken en romans van veelal italiaanse schrijvers.

Emilia Romagna (provincia Parma) is de provincie noordelijk van Toscane, tussen de stad Parma en de CinqueTerre. Borgo val di Taro is een provincie-plaats in de (Valtaro) vallei van de rivier de Taro in de Appenijnen. Het huis ligt op een van de hellingen van de rivier (en heeft uitzicht op) de Taro, op ongeveer 500 meter boven de zeespiegel. Het is een ongerept, natuurlijk- en boerengebied, wat bekend staat om zijn ham en parmezaanse kazen. De kastanjes, maar vooral de paddestoelen van Borgotaro zijn wereldberoemd. Wild zwijn eet je er het hele jaar door..... De Valtarese keuken is eenvoudig, maar buitengewoon smakelijk (slow food). Er zijn verschillende heerlijke restaurants in de buurt: een ervan is een zeer gastvrij restaurant (pizzeria Mimosa) op slechts 4 km van het huis, waar de grootmoeder de sterren van de hemel kookt.

Het gebied van Valtaro (vallei van de rivier de Taro) is een nog redelijkerwijs onontdekt gebied (geen massatoerisme) en een mooie omgeving om te fietsen (geoefende fietsers) en te wandelen. Zwemmen kan in de ondiepe poelen van de rivier de Taro: fris, kristalhelder water. In de buurt bevinden zich veel oude kastelen en karakteristieke dorpen, met aardige dorpspleintjes.

Natuur

Het huis is rustig gelegen midden in de natuur.

-Afbeeldingen-

 
 

-Contact-

 
 
  Contacteer huiseigenaar
  Onderwerp:
 
  Naam
 
 
  Tekens
  Email-adres
 
 
 
 
  Schrijf me in voor de nieuwsbrief