Nueil sous Faye (fr)
Accommodatie naam:
Domaine Les Fontaines
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 18
Prijs indicatie: Van € 75 tot € 125
Contacteer eigenaar
Accommodatie naam:
Domaine Les Fontaines
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 18
Prijs indicatie: Van € 75 tot € 125
Contacteer eigenaar
-Informatie-
Algemene informatie
Op de grens van de departementen Indre et Loire en Vienne bevindt zich Domaine Les Fontaines, een oude boerderij met ruim 4 hectare landerijen, omgetoverd tot één van de leukste en gezelligste auberges van de Touraine. Een plek waar je thuis komt in Frankrijk.
Domaine Les Fontaines is gesitueerd op een prachtige, rustige plek temidden van akkers, bossen, boomgaarden en wijnvelden. Het beschikt over vijf charmante familiekamers, een heerlijk zwembad met echte lounge-bedden en een moestuin waar heerlijke verse groenten en kruiden groeien die gebruikt worden voor de maaltijden die ‘s-avonds geserveerd worden.
Kortom, wij staan klaar om jullie te verwelkomen en te verwennen!
Natuur
Gelegen op de grens van de departementen Indre et Loire en Vienne, bevindt Domaine Les Fontaines zich binnen het Loiregebied in de Touraine. Groene valleien met vruchtbare akkers, boomgaarden, uitgestrekte bossen, duizenden hectaren wijngaarden en een mild klimaat hebben de Touraine de bijnaam ”Tuin van Frankrijk” gegeven.
Naast de prachtige uitgestrektheid en rust van de natuur, kennen we het Loire gebied natuurlijk ook van haar kastelen. De Touraine oefende een grote aantrekkingskracht uit op de Franse koningen, die er eerst hun jachtverblijven bouwden en later hun kastelen. Edelen en hovelingen volgden, zodat het gebied in de loop der tijd veranderde in een ware architectonische schatkamer.
