Varsseveld (nl)
Accommodatie naam:
Sturrishuus
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 3
Prijs indicatie: Van € 30 tot € 50
Contacteer eigenaar
Accommodatie naam:
Sturrishuus
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 3
Prijs indicatie: Van € 30 tot € 50
Contacteer eigenaar
-Informatie-
Algemene informatie
Ruime sfeervolle 2-persoons kamer in een bijgebouw van onze woonboerderij. Varsseveld is een goed te bereiken dorp in de Gelderse Achterhoek, omgeven door natuurschoon en mooie dorpen. De kamer is te huur op basis van logies. De ruime tuin op het zuiden met terras en grasveld ligt volledig vrij. Inrichting: 1 tweepersoonsbed, kledingkast, 2 fauteuils, eethoek, toilet, douche, keuken met gaskookplaat, koelkast, waterkoker, koffiezetapparaat, wasmachine, tv, dvd, cd-speler, draadloze internetverbinding voor laptop.
Prijs € 50,= per nacht voor 2 personen, overnachting 1 persoon € 30,=. Huurprijs per week € 300,=. Alle genoemde prijzen zijn inclusief linnengoed en toeristenbelasting. Plaatsing babybed mogelijk tegen eenmalig betaling van € 5,=. Plaatsing extra bed voor 3e persoon mogelijk. Honden in overleg. Rookvrij.
Natuur
Sturrishuus ligt aan de rand van het bos, mogelijkheid tot wandelen in de directe omgeving, beek op korte afstand. Weidelandschappen en akkerbouw. Prachtige omgeving om te fietsen.
