Bastelo (po)
Accommodatie naam:
Tuinhuisje Cabovilla
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 5
Prijs indicatie: Van € 210 tot € 250
Contacteer eigenaar
Accommodatie naam:
Tuinhuisje Cabovilla
Talen die u beheerst:
Maximaal aantal personen: 5
Prijs indicatie: Van € 210 tot € 250
Contacteer eigenaar
-Informatie-
Algemene informatie
Welkom op het Tuinhuisje van de Cabovilla! Dit derde apartement bij de Cabo Villa heeft tevens een zwembad. (zie foto's). Het apartement hebben we tuin huisje gedoopt en bestaat uit twee verdiepingen. De bovenste verdieping heeft twee slaapkamers, waarvan een voorzien is van twee persoons bed in de andere slaapkamer kunnen twee of drie kampeer bedden geplaatst worden voor kinderen. Achter de slaapkamers op dezelfde verdieping is een toilet en een wastafel. Op de begane grond is een ruime keuken en een badkamer met douche, toilet en wastafel. Er is een terras bij van 200 m2 met uitzicht op de bergen. Bart en Iolanda heten u van harte welkom op deze schitterende locatie in het nog onontdekte Noord-Portugal.
Natuur
Wie denkt dat er in het Noorden van Portugal niets te beleven is, heeft het mis! Deze regio waarover niet veel op internet te vinden is. Heeft de natuurliefhebber een hoop te bieden. In de nabijheid van de Cabo Vila kunt u prachtige wandelingen maken. In de omgeving van het huisje zijn cultuurgronden te vinden waarop de lokale mensen hun gewassen verbouwen. Hier heeft u in het voorjaar en de zomer een goede kans op het zien van de schitterend gekleurde Hop. Daarnaast zijn er een hoop andere vogelsoorten te vinden als: Vlaamse gaai, kleine zwartkop, groene specht, buizerd en bijeneter. Vanuit het huisje wordt u wakker gezongen door de Europese kanarie en de zwarte roodstaart. ’S Nachts hoort u roepende bosuilen vanaf het terras. Wanneer u een kwartiertje wandelt laat u de cultuurgronden achter zich en komt in de natuur van Noord Portugal. Rotsformaties, eindeloze velden met gele stekelbrem en een speciaal koeienras: de Mirandesa. Deze habitats herbergen een hoop bijzondere vogelsoorten. De talloze rotsformaties herbergen grote populaties van de Grijze gors. Ook ziet u hier overal roodborsttapuiten en kneutjes. Het meertje dat slechts op 20 minuten rijden van de Vila ligt biedt u de ideale verkoeling in de zomer. Bart brengt u er graag heen en zal tevens wat over de geschiedenis van de omgeving vertellen!
-Kenmerken-
|
|
|
|
|
-Prijzen en Beschikbaarheid-
Selecteer uw datum van vertrek
| Seizoenen | Week * | Midweek * | Weekend * | Nacht * |
| 01-06-2012 - 30-09-2012 | 250 | - | - | - |
| 01-10-2012 - 31-12-2012 | 210 | - | - | - |
-Ligging-
Hoe er te komen?
Wanneer U vanaf Porto aankomt volgt u alle aanwijzingen richting Fafe. Vervolgens rijdt u naar Cabeceiras de Basto. Hier belt u mij even op en dan kom ik u ophalen! Mvg, Bart Kuiter
Wanneer U vanaf Porto aankomt volgt u alle aanwijzingen richting Fafe. Vervolgens rijdt u naar Cabeceiras de Basto. Hier belt u mij even op en dan kom ik u ophalen! Mvg, Bart Kuiter
