Natuurhuisje in Suhl OT Gehlberg
Thüringen, Duitsland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
De zomers worden warmer, en onze talrijke, kleurrijke hagen en bomen bieden dan prima beschutting. Ons natuurhuisje hebben we zelf gebouwd met bomen die we zelf hebben gekapt, zelf bewerkt en met veel passie opgetrokken. Hout is het ideale materiaal om je thuis te voelen en als je ’s avonds luistert en niets hoort – met uitzicht op het groen – dan kan de ontspanning beginnen. Het huisje ligt in een grote tuin, omringd door kleurrijke heggen. Er is elektrische vloerverwarming, en in combinatie met een houtkachel ben je op elk weertype voorbereid en kun je het jezelf lekker knus warm maken. Het brandhout ligt altijd klaar. Een gezellige zithoek – wat heb je nog meer nodig om te relaxen?
Natuur en omgeving
Ons bergdorpje Gehlberg ligt op zo’n 700 meter boven zeeniveau en is daardoor meestal een paar graden koeler. Op het terrein woont een eekhoornfamilie en zijn er minstens 10 verschillende vogelsoorten. Het is ongeveer 100 m naar het begin van het eerste wandelpad. De paden leiden je naar de hoogste toppen van het Thüringer Woud; rust even uit op geurige bergweiden, bewonder onze reusachtige bomen of kijk wat er kruipt, vliegt, huppelt en rent. Het bos is spannend.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Open haard
- Pelletkachel
- Drinkwater
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Jaap9 augustus 2026
Mooie goed verzorgd huisje.
Mooi, goed verzorgd. Lekker rustig.
-
Dolf8 april 2026
Het huisje ligt aan de rand van het dorp, maar dat is nauwelijks een belemmering om je vrij in de natuur te voelen in alle rust.
Een heerlljk huisje dat aan de achterzijde direct grenst aan grasvelden en bossen met wandelmogelijkheden. Het huis was zeer schoon met een keurige keuken en badkamer. Van alle gemakken voorzien. Het vele houtwerk maakt dat het zit als een jas. Ideale houtkachel die het in mum van tijd comfortabel maakt. Een onbeperkte houtvoorraad. Echt een natuurhuisje! Niets dan lof voor de eigenaars die er achter wonen. Zeer behulpzaam, vriendelijk en prettig in de omgang. We hebben genoten en kunnen het iedere natuurliefhebber aanbevelen. Naast de natuur liggen Weimar, Erfurt en Coburg op een redelijke afstand voor een culturele dagtrip.
-
Angelique8 augustus 2025
Verzorgd en schoon
Een prima, schoon huisje op een prachtige plaats.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 10:00
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
64403