Natuurhuisje in Valtopina

Umbrië, Italië

Vakantiehuis
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • Huisdieren toegestaan

De buitenkant van dit geweldige huis is een klassieke stenen boerderij vol karakter en degelijkheid. Je zou verwachten dat het interieur daarop aansluit, maar integendeel, het is van binnen juist verrassend modern en luchtig - echt een verademing, en gasten krijgen het beste van beide stijlen. Er liggen parketvloeren en het huis is zeer modern en comfortabel ingericht. Het hele perceel is omheind en een elektrische poort biedt toegang tot een privéparkeerplaats. De gemeubileerde loggia met barbecue kijkt uit over het zwembad van 10 x 5 x 1,4 meter. Handdoeken voor het zwembad zijn aanwezig. Locatie In het dorpje Valtopina, slechts een kilometer bergafwaarts, vind je de meeste nodige winkels en een bar, restaurant, bank en drogist. Voor een ruimere keus aan voorzieningen is Foligno is maar 16 km ver weg. De 1.290 meter hoge Monte Subasio staat tussen ons huis en Assisi in het groene hart van Umbrië. Villa Lupo ligt op de zijkant van een heuvel en is omringd door groene bosrijke hellingen en valleien - een echt Umbrisch paradijs! Deze locatie is ideaal voor wie het Umbrische ideaal wil beleven: de ligging in de buurt van de beroemde Umbrische steden Assisi, Perugia, Gubbio en Todi maakt dit huis perfect voor een familie met kinderen van verschillende leeftijden die wil zien waarom deze regio zowel 'het land der heiligen' als 'het groene hart van Italië' wordt genoemd.' Voor gasten die geen auto willen huren, kan de eigenaar van Villa Lupo vervoer van en naar het vliegveld en lokale excursies regelen (allemaal ter plaatse te betalen).


Faciliteiten

Basisvoorzieningen
  • Open haard

Optionele extra's

Huisdieren
Huisdieren
van 13-05-2022 t/m 31-12-2022 max. 2; € 20/dier/verblijf (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid),ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2024 t/m 30-04-2025 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2026 t/m 30-04-2027 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2027 t/m 30-04-2028 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2025 t/m 30-04-2026 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2023 t/m 30-04-2024 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2022 t/m 30-04-2023 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2021 t/m 30-04-2022 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2020 t/m 30-04-2021 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2019 t/m 30-04-2020 € 10/nacht,ter plaatse
Verwarming/Energie
Verwarming/Energie
van 01-10-2018 t/m 30-04-2019 € 10/nacht,ter plaatse

Ligging


Beoordelingen

  1. Goele
    10 augustus 2019
    Algemene beoordeling: 8 /10

    Zeer rustig gelegen met een prachtig uitzicht! Een mooie tuin met zon én schaduwrijke delen en een aangenaam, mooi, zuiver zwembad om te verfrissen. De overdekte terrassen zijn een meerwaarde.
    Het huis beneden bleef koel, op de kamers was er gelukkig telkens een ventilator om een goede nachtrust te garanderen.
    Er is heel veel huisraad in huis, wel wat rommelig vooral in de keukenberging.
    De 'inloop'douche beneden liep niet af waardoor het een zwembad werd in de badkamer beneden. De douchekop boven viel regelmatig naar beneden.
    We zaten soms zonder water, waarvan de oorzaak zich in het dorp bevindt. Gelukkig werd dit snel opgelost door de 'poolman' door een kraantje van eigen watervoorziening open te draaien (vergeten om dit op voorhand te doen?)
    We werden zeer hartelijk ontvangen door een jonge man die bij ons vertrek aangaf dat hij sommige klachten reeds doorgegeven had aan de eigenaar maar dat die er niet snel genoeg op reageert.
    Wij hebben die kleine 'luxeprobleempjes' niet aan ons hart laten komen en hebben voor 1000 procent genoten van dit verblijf!

    Natuur, rust & ruimte: 5 /5

    Umbrië is zeer mooi, geen échte de bergen maar toch al serieuze heuvels. Regelmatig vergezichten vanop de heuvels met daartussen super mooie en gezellige stadjes. Wandeling naar 'Lame rosso' is aanrader voor groot en klein (klein uurtje rijden)

Beoordelingen (1)

Goed om te weten

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

28754

Goed om te weten
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

28754

Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).