Natuurhuisje in Velden
Limburg, Nederland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Helemaal gerenoveerd in 2025! Trekkershut in privé paradijs voor 2 tot 4 personen. Het natuurhuisje is erg privé en afgescheiden. Een toplocatie in een paradijselijke tuin van 2000 meter met uitzicht op de weiden aan de rand van Schandelo. Afgescheiden door struiken en bomen kan niemand u zien. Vijvers, inheemse planten en bomen, een echt vogelparadijs, van torenvalk tot boomklever. U kunt hier op een milieuvriendelijke plek gemakkelijk een paar dagen tot rust komen. In de hut zit een complete keuken met bestek, borden, koelkast, vriezer, oven, kookgelegenheid, koffieapparaat. In de woonkamer, met zithoek, tafel, stoelen en schommelstoel kunt u aangenaam verblijven rond de houtkachel. Stookhout aanwezig. Luxe slaapkamer met airco, 2-pers. bed, toilet en douche en een kleine lage vide met een 2 pers. matras, beddengoed, handdoeken. Huissleutel ophalen bij woonhuis. Sauna in de pipowagen is apart te reserveren. Let op: de vide is geschikt voor 2 kinderen, volwassenen hebben het krapper.
Natuur en omgeving
De locatie is op 2 km. afstand van het Pieter pad. Ook diverse fietsroutes komen tot aan de deur. De XL blokhut ligt op 3 km. van natuurpark de Ravenvennen en ligt aan de zuidpunt van Nationaal park De Maasduinen, Nederlands langste nationale park. De weide tegenover is een voedselbos, er lopen wat kippen en u vind er de 10 bijenvolken van de gastheer. De uitstekende honing is bij hem ook te koop als aandenken of om meteen iedere dag te beleven, een smaakexplosie. Onder onze gasten vinden wij veel vogelaars die diverse soorten spechten en uilen vanuit hun stoel kunnen spotten.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (5x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Verwarming (elektrisch)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Berging
- Sauna
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (4x)
- Speelweide
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Optionele extra's
| Fietsenhuur Per persoon per nacht, Optioneel bij boeking |
€ 10,00 |
|---|---|
| Sauna Per nacht,Optioneel ter plaatse |
€ 39,50 |
Ligging
Beoordelingen
-
Pia16 april 2026
We brachten een lang weekend door in dit natuurhuisje. Zodra je de betoverend uitziende tuin binnenkomt, voel je je meteen thuis. De sfeer nodigt uit om te blijven hangen en het overdekte terras is een heerlijke plek om te genieten van een kopje koffie. In de keuken vind je alles wat je nodig hebt. Het sanitair was uitstekend. Vooral de grote douche was indrukwekkend. De slaapkamer was liefdevol ingericht. Helaas waren de matrassen niet het beste voor onze ruggen, maar het was oké. De eigenaren hebben ons heel hartelijk ontvangen en met veel geduld alles laten zien en uitgelegd. Een van onze persoonlijke hoogtepunten was de kat van de buren, die overdag graag langskwam om geaaid te worden. De omliggende natuurgebieden zijn gemakkelijk te bereiken en konden met het heerlijke weer uitgebreid verkend worden. Al met al hebben we een hele leuke tijd gehad en komen we graag nog eens terug! :)
Wir waren für ein langes Wochenende in diesem Naturhäusschen. Direkt bei betreten des verwunschen wirkenden Gartens fühlte man sich pudelwohl. Die Atmosphäre läd zum verweilen ein und auf der überdachten Terrasse lässt sich wunderbar eine Tasse Kaffee genießen. In der Küche findet man alles was man braucht. Die Sanitärenanlagen waren hervorragend. Gerade die tolle Dusche hat sehr überzeugt. Das Schlafzimmer war liebevoll hergerichtet. Leider waren die Matratzen nicht so der Knaller für unsere Rücken, aber es war ok. Die Besitzer haben uns sehr herzlich empfangen und uns alles mit viel Geduld gezeigt und erklärt.
Zu unseren persönlichen Highlights gehörte auch die Nachbarskatze, die gerne über Tag vorbei kam um sich streicheln zu lassen. Die umliegenden Naturschutzgebiete lassen sich schnell erreichen und konnten bei dem herrlichen Wetter ausgiebig erkundet werden. Alles in allem hatten wir eine sehr schöne Zeit und kommen sehr gern wieder! :)We brachten een lang weekend door in dit natuurhuisje. In het natuurhuisje en de omgeving kun je genieten van de rust. Je hoort de auto's nauwelijks en hoort vooral het gezang van de vogels, wat wij persoonlijk erg fijn vonden. De natuurgebieden waren heel makkelijk te bereiken en er waren volop wandel- en struinmogelijkheden. Omdat we veel geluk hadden met het weer, hebben we beide gebieden kunnen verkennen. We hebben ook wat tips gekregen van de eigenaar. Je kunt in de buurt ook dassen spotten. Helaas hadden we daar geen geluk mee, maar we hebben wel veel andere dieren kunnen zien.
Wir waren für ein langes Wochenende in diesem Naturhäusschen. In dem Naturhäuschen und dem umliegenden Gebiet kann man wunderbar die Ruhe genießen. Man hört die Autos kaum und vernimmt vor allem Vögelzwitschern was uns persönlich sehr gut gefallen hat. Die Naturschutzgebiete waren sehr schnell zu erreichen und dort gab es viele wander und spazier Möglichkeiten. Da wir viel Glück mit dem Wetter hatten, konnten wir beide Gebiete gut erkunden. Vom Besitzer haben wir dafür auch Tipps bekommen. Man kann dort nämlich ganz in der Nähe auch Dachse beobachten. Leider hatten wir damit zwar kein Glück, haben dafür aber viele andere verschiedene Tiere beobachten können.
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Imke3 april 2026
Aanrader
Heel fijn huisje, keuken is heerlijk, open haard ook fijn. In de omgeving is genoeg te zien en te doen. Aanrader
-
Carla en Rob6 maart 2026
Wij hebben niet veel nodig, er is geen vaatwasser bijvoorbeeld, geen CV maar voor ons totaal geen probleem. Wij houden ook van kamperen met een tent/op de grond slapen dus dit is al luxe op vakantie gaan. Het sanitair kon niet beter, de kachel waar je hout mag stoken was heerlijk warm en cosy en je zag dat iemand van creativiteit en kunst houdt. Voor ons een huisje om in terug te komen.
Als er 'iets' te verbeteren valt dan zouden dat de matrassen zijn omdat het 2 verschillende zijn en eentje is wel erg zacht, maar goed, sommigen mensen houden van zachte matrassen. Ik lag rechts en dat matras was prima voor mijn rug. Met die linker (vanuit het voeteneinde gezien) had voor mij niet fijn geweest.
Verder zeer aardige verhuurders.Je kunt hier helemaal 1 zijn met de vogels en de omgeving.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:30- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 10:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
51967
Duurzaamheid
- Energie label: A
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen