Natuurhuisje in Castelnuovo di val di Cecina

Toscane, Italië

Vrijstaand | Op een landgoed | Kampeerplek
  • 2 personen
  • 0 slaapkamers
  • WiFi
  • Zwembad
  • Huisdieren toegestaan

Er bevinden zich 3 camping plaatsen op het terrein, vrij te kiezen. De plaatsen zijn oneindig ruim, met schaduw en prachtig uitzicht. De stroom wordt door zonne-energie en geothermal energie opgewekt. Er is eventueel een koelkastje te huur om bij uw tent te zetten. Het uitzicht is enorm en de wandelmogelijkheden zijn eindeloos. U kunt ook met uw ATB vrij door de bossen touren. Naast de tent plekken is er een appartement (65 m2) met een aparte slaapkamer voor 2 personen, een grote woonkamer, badkamer en keuken. Het appartement heeft een eigen opgang. Er zijn twee tiny huisjes en een chalet met eigen sanitair, deze accommodaties zijn geschikt voor 2 personen. Er is een elektrische laadpaal aanwezig om uw auto op te laden.

Natuur en omgeving

Een schitterende plek om te genieten van natuur en rust. In de heuvels, 3 km buiten het dorpje Castelnuovo di val di Cecina ligt een landgoed met een prachtig gerestaureerde boerderij uit het jaar 1100. Een goede uitvalsbasis voor alle bekende mooie stadjes in de omgeving zoals, Siena, Florance, Pisa, San Gimignano, Volterra en het strand. Oneindig veel wandelroutes zijn in de omgeving uitgestippeld en mountain bike tracks zijn uitgezet in de bossen van Castelnuovo di val di cecina.


Faciliteiten

Toegankelijkheid
  • Parking (5x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Laadpaal
  • Drinkwater
  • Warm water
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuin (gedeeld)
  • Barbecue
Entertainment
  • Zwembad (gemeenschappelijk) 50 m2
  • Tafeltennistafel
Badkamer
  • Badkamer (gedeeld met anderen)
Wasserij
  • Wasmachine (gedeeld met anderen)

Optionele extra kosten

Ontbijt
Per persoon,Optioneel ter plaatse
€ 8,00
Wasmachine
Per item,Optioneel ter plaatse
€ 5,00

Ligging


Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 19:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

57565


Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Faciliteiten
Toegankelijkheid
  • Parking (5x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Laadpaal
  • Drinkwater
  • Warm water
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuin (gedeeld)
  • Barbecue
Entertainment
  • Zwembad (gemeenschappelijk) 50 m2
  • Tafeltennistafel
Badkamer
  • Badkamer (gedeeld met anderen)
Wasserij
  • Wasmachine (gedeeld met anderen)
Slaapkamers
Prijsopbouw
Inloggen
Wat betekent “Contactloos verblijf”?
Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.