Natuurhuisje in Melick
Limburg, Nederland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Onze B&B ligt tegen de bosrand aan, vlakbij de historische stad Roermond, Outletcentre en Nationaal Park De Meinweg. Voel je welkom in onze groene tuin met fijne zitplekjes! De B&B bestaat uit 2 delen: op de 1e verdieping van ons huis hebben we een slaapkamer met tweepersoonsbed, een zitkamer met slaapbank, een gastenbadkamer met bad en douche en een aparte wc. In onze tuin is er een royale eetkeuken en een aangrenzende tuinkamer met houtkachel. 's Ochtends serveren we in de woonkamer een uitgebreid ontbijt en daarbij kun je genieten van het uitzicht op onze tuin en de aangrenzende akkers en bossen. Onze hond Luuk houdt erg van mensen. Hij blaft gelukkig zelden en hij komt niet in de B&B. Het verblijf is incl. ontbijt en linnengoed.
Natuur en omgeving
Onze woonboerderij ligt aan de rand van het dorp, aan de bosrand. Nationaal Park De Meinweg bevindt zich op fietsafstand. Binnen een kwartier ben je met de auto in de historische stad Roermond, met het Outletcentre (dure merken voor kleine prijzen) en de vele gezellige terrassen en restaurants. Voor de watersporter bieden de Maas en de Maasplassen alles wat je maar wil. Ook bevindt een van de mooiste golfbanen van Nederland, Burggolf in Herkenbosch, zich op slechts 3 km afstand. De mooie steden Maastricht en Aken zijn binnen een uur te bereiken. In het dorp zit een bakker, slager en supermarkt. 50 meter van ons huis ligt Oetsjpanning De Meuleberg, waar je een klein hapje kunt eten of lekker op het terras van het uitzicht kunt genieten. Daarnaast zijn er in het dorp een restaurant en verschillende cafés.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. slaapbank (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (gemeenschappelijk)
- Tuindeuren
- Berging
- Tv
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Bad
- Douche
- Toilet
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
Ligging
Beoordelingen
-
Hans18 september 2025
Gezellig, sfeervol leuk ingericht verblijf met veel ruimte. De kleine kamer met tv naast de slaapkamer vond ik erg gezellig. Wij hebben veel gewandeld dat weekend - dus die privacy was heerlijk.
De zitkamer en keuken zit in een ander gedeelte van het complex. Wij hebben daar overigens alleen het ontbijt genuttigd.
Prima ontbijt en heerlijke koffie :-)Sfeervol huisje! Vriendelijke eigenaren
Belangrijk dat het ook schoon was en goed onderhouden -
Anita27 augustus 2025
We hebben het niet als heel hinderlijk ervaren maar dat de kamers en de ontbijtruimte apart zijn zou dan als klein minpuntje kunnen worden ervaren. Desalniettemin zou dit niet een reden zijn om er nooit meer naartoe te gaan! We hebben genoten!
We hebben een hele leuke tijd gehad in Melick. We werden enthousiast welkom geheten. Qua ruimte hadden we niks te klagen: slaapkamer met nog een extra kamer waar we onze spullen hebben neergelegd. De badkamer was heerlijk zo groot! Locatie is perfect: vanuit Melick en omgeving kun je prachtige wandelingen maken.
-
Tineke3 mei 2025
We hebben vooral genoten van het uitstekend verzorgde ontbijt!
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad. Zowel het huisje als de goede zorgen van de eigenaren hebben het tot een zeer aangenaam verblijf gemaakt!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 21:00
- Uitchecken: 08:00- 11:00
- Niet geschikt voor kinderen onder de 4 jaar.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
59233
Duurzaamheid
- Energie label: A
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Voedselverspilling is geminimaliseerd