Natuurhuisje in Schönau
Beieren, Duitsland
- 3 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Onze Zinipi is gemaakt van 100 % hout (Holz100 van Thoma). Door de lijm- en schroefvrije constructie garanderen wij een uniek feel-good klimaat. U slaapt in een 1,60 m breed bed met een direct uitzicht op de natuur door het mooie panoramische raam. Een kleine keukenmodule, een koffiezetapparaat, een waterkoker en een koelkast staan tot uw beschikking om kleine snacks of een ontbijt te bereiden. Onze Zinipi is uitgerust met een eigen badkamer inclusief toilet en douche. Er is ook een mobiele kookplaat.
Natuur en omgeving
De Zinipi ligt op een privé-terrein in de buurt van Schönau, midden in het Neder-Beierse landschap. Er zijn verschillende winkels (hennepwinkel, schnapsstokerij, koffiebranderij, enz.) en ook fysiotherapie. Het avonturenpark Voglsam ligt op slechts 3 km afstand. Fietstochten kunnen direct vanuit het huis worden gestart.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Open haard
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Vergaderingen
- Whiteboard
- Keuken
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Bad
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Barbara 24 februari 2025 Algemene beoordeling:Het zou fijn zijn om een direct contactpersoon ter plaatse te hebben. Ik had een technisch probleem dat ik zelf kon oplossen, maar anders had het mijn korte vakantie verpest. Je zou afspraken kunnen maken met de mensen in het ecodorp, ze zijn allemaal erg vriendelijk.
Es wäre schön einen direkten Ansprechpartner vor Ort zu haben. Ich hatte ein technisches Problem, dass ich dann doch alleine lösen konnte, hätte mir aber sonst den Kurzurlaub versaut. Man könnte sich ja mit den Leuten im Ökodorf arrangieren, sind alle sehr freundlich.
Natuur, rust & ruimte:Het was voor mij een test om te zien of ik op zo'n minimalistische manier kon leven. Het huisje was erg gezellig en de geur van hout was aangenaam. Ik zou een paar vierkante meter meer nodig hebben om in te wonen, maar deze grootte was voldoende voor mijn vakantie. Overdag werd er gewerkt op het terrein, dus vanaf 20.00 uur was het erg rustig. De omgeving is prachtig, geschikt om te wandelen en te fietsen. Conclusie: Een echte aanrader!
Es war für mich eine Probe, ob ich überhaupt so minimalistisch wohnen könnte. Das Häuschen war sehr gemütlich, der Holzgeruch angenehm. Zum Wohnen bräuchte ich ein paar Quadratmeter mehr, aber für den Urlaub war diese Größe ausreichend. Tagsüber wurde auf dem Gelände gearbeitet, so ab 20.00 Uhr wurde es sehr ruhig. Die Gegend ist wunderschön, eignet sich zum Wandern und Radfahren. Faszit: Empfehlenswert!
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Nadja 25 december 2024 Algemene beoordeling:Klein maar fijn tiny house. Ideaal voor 2 volwassenen met een grote hond.
Kleines aber feines Tiny House. Für 2 Erwachsene mit großem Hund optimal.
Natuur, rust & ruimte:Heel rustige buurt. Er was niets te beleven rond Kerstmis. Perfect om te ontspannen!
Sehr ruhige Gegend. Um Weihnachten rum war nichts los. Perfekt zum Erholen!
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
66432