Natuurhuisje in Suomussalmi

Natuurhuisje in Suomussalmi: 1
Natuurhuisje in Suomussalmi: 2
Natuurhuisje in Suomussalmi: 3
Natuurhuisje in Suomussalmi: 4
Natuurhuisje in Suomussalmi: 5
Natuurhuisje in Suomussalmi: 6
Natuurhuisje in Suomussalmi: 7
Natuurhuisje in Suomussalmi: 8
Natuurhuisje in Suomussalmi: 9
Natuurhuisje in Suomussalmi: 10
Natuurhuisje in Suomussalmi: 1
Natuurhuisje in Suomussalmi: 2
Natuurhuisje in Suomussalmi: 3
Natuurhuisje in Suomussalmi: 4
Natuurhuisje in Suomussalmi: 5
Natuurhuisje in Suomussalmi: 6
Natuurhuisje in Suomussalmi: 7
Natuurhuisje in Suomussalmi: 8
Natuurhuisje in Suomussalmi: 9
Natuurhuisje in Suomussalmi: 10

Details
Contactloos verblijf
Het is mogelijk om hier te verblijven zonder contact met de verhuurder en andere mensen. Indien gewenst geef je dit na je boeking aan de verhuurder door.

Natuurhuisje-ID 66585
Regio Midden
Land Finland
Aantal personen 6
Slaapkamers 3
Type Vakantiehuis
Huursituatie Vrijstaand
Ligging Alleenstaand
Check-in 16:00 - 22:00
Check-out 11:00

Over dit natuurhuisje

Vakantiehuis in Suomussalmi. Uw paradijs in Finland! Purola biedt een comfortabel verblijf voor 2 – 4 personen (met een slaapbank in de woonkamer kunnen er zelfs 6 personen verblijven).Het huis ligt 20 stappen van het Kianta meer en heeft alleen elektriciteit met zonnepanelen (en een batterij). Op de begane grond is een grote woonkeuken met vide, een houtkachel, een gasoven, een koelkast op gas en een (slaap)bank. Een voorkamer met uitzicht op het terras en het meer en op de eerste verdieping is een kleine slaapkamer voor 2 personen.Aan de achterzijde heeft het huis een houtgestookte sauna en een kleedkamer.Naast het huis is een kleiner slaaphuisje voor 2 personen. Zoals gewoonlijk hier op het platteland is er een droog toilet ongeveer 25 meter van het huis. Door het gebruik van turf is dit volstrekt reukloos.

Natuur en omgeving

Dit natuurhuisje ligt aan het Kianta meer in noord-oost Finland, 11 km van de dichtstbijzijnde supermarkt in Suomussalmi k.k.,

210 km van het vliegveld van Oulu.Suomussalmi is een van de gebieden in Finland met minder dan 2 inwoners per km2, dus u heeft de natuur helemaal voor uzelf.Er zijn prachtige wandelingen in de directe omgeving (zowel mooie dagwandelingen als meerdaagse trektochten).Het Kianta meer is vol snoekbaars, forel en Atlantische zalm, dus hengelaars kunnen hier zeker hun hart ophalen.Gasten kunnen gebruik maken van de roeiboot op het meer,

Duurzaamheid

  • Elektriciteit: We hebben zonnepanelen
  • Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Papier/karton, GFT, Plastics

Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 1-pers. bed (2x)
Slaapkamer 2
  • 1-pers. bed (2x)
Slaapkamer 3
  • 2-pers. slaapbank (1x)
Algemeen
  • Contactloos verblijf
  • Open haard
  • Tuinmeubilair
  • Internettoegang (WiFi)
  • Tuin
  • Barbecue

Huisregels

  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Ligging

Start mijn boeking

Voor iedere boeking geven wij 1 euro aan lokale natuurprojecten.
Er wordt je nog niets in rekening gebracht
  • In een prachtige omgeving
  • Weg van de massa
  • Draag bij aan natuurprojecten