Natuurhuisje in Parrega
Friesland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- Huisdieren toegestaan
Bij aankomst word je in de koudere maanden begroet door een knisperend haardvuur, staat er een aperitief klaar en is het bed opgemaakt. Ons Natuurhuisje biedt je de gelegenheid om volledig af te schakelen en in harmonie te zijn met de natuur. Hier draait alles om ontspanning. Verweg van de drukte kun je genieten bij de houtkachel of buitenvuurtje, 's avonds romantisch naar de sterren kijken of ontspannen in de hottub. Kortom, terug naar de basis, "thuiskomen in de luxe van eeuwenoude eenvoud", maar wel met alle comfort. Ontdek de landelijke omgeving van deze prachtige locatie. De plek om echt helemaal weg te zijn. Rust, ruimte, groen en weinig mensen. Een glamping-experience! Kookopties: o.a een 2 pits electrische kookplaat, BBQ, Prive sanitair is nabij de yurt en o.a. voorzien van 2 badjassen, voldoende handdoeken en heerlijke loveli producten. Optioneel bij te boeken: - 1x de houtgestookte hottub voor u opgestookt €80,- - Twee sub-boards €15,- p.p - Een (duo) massage €65,- p.p
Natuur en omgeving
Wil jij genieten van rust, natuur en luxe, dan is ons Natuurhuisje in Friesland de perfecte accommodatie. De vrijstaande yurt is te vinden in het Friese landschap bij een woonboerderij. Rondom de yurt heb je een prachtig vrij uitzicht en alle privacy. Ons adres ligt aan fiets en wandelroutes door het weidse landschap, langs Friese meren en de Gaasterlandse bossen. Lekker wandelen of fietsen door de natuur, terug komen bij de houtkachel of buiten een vuurtje maken, voetjes omhoog en ontspannen. Zo comfortabel en luxe als deze yurt is ingericht, een yurt is en blijft een tent. Geluiden van buiten zoals wind, regen en vogels zijn hoorbaar. Je begeeft je midden op het boerenland en je zult je één voelen met de natuur en de elementen. Ook de geluiden van het boerenleven horen daarbij. In het weiland naast de Yurt, lopen zomers koeien te grazen, vliegen winters de ganzen over en zijn de reeën te spotten vanaf de Yurt locatie. Huisdieren zijn toegestaan, in overleg is er veel mogelijk.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Kinderbed (2x)
- Parking (1x)
- Houtkachel
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Jacuzzi / hottub
- Kinderbed (2x)
- Kinderstoel (1x)
- Speeltoestellen
- Trampoline
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Optionele extra's
| Kinderbed Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 15,00 |
|---|---|
| Hot tub Per item, Optioneel bij boeking |
€ 80,00 |
| Ontbijt Per persoon per nacht, Optioneel bij boeking |
€ 7,50 |
| Kinderstoel Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 10,00 |
Ligging
Beoordelingen
-
Anja1 september 2026
Ik heb genoten. Ging een dag eerder naar huis omdat ik ook de zorg voelde. Nogmaals alles was aanwezig voor een goed verblijf aan alles was gedacht met warme welkomst geschenkjes. De douche eveneens, alles stond klaar.
Ik had geboekt via natuurhuisje en heb later met de eigenaar nog gesproken over de prijs. Ik vond het prijzig, heb dat ook besproken.
In goed overleg gesproken en ik had te maken met een verhuurder die alles bespreekbaar vond.
Voor mij een houvast deze plek, als ik het nodig heb dan weet ik waar ik me op mn gemak voel en was mooi dicht bij huis. Top!Soms is het nodig om er even uit te gaan. Niet omdat je het wilt maar omdat de situatie thuis dermate belastend is dat het even nodig is. Behoefte aan rust, maar niet gerust weggaan. Ik werd ontzettend liefdevol ontvangen en dat hielp me door de eerste barriere heen. Alleen zijn was nieuw, complete rust was nieuw. Dus dat was een uitdaging. Alles was pico bello, alles wat ik nodig had was er tot de kleinste details toe. Een heerlijk bed, een warm kacheltje, gelegenheid om iets te koken, een ruime tuin omheind voor de hond. Het weer was lekker de eerste dag dat hielp. Mogelijkheden genoeg om er op uit te trekken. Dichtbij de plek waar mijn moeder is geboren en dichtbij de plek waar we haar een jaar geleden hebben begraven. Bijzonder.
Ik heb me erg welkom gevoeld en voelde veel begrip voor mijn situatie als mantelzorger. -
Paul24 augustus 2026
Zie hierboven
Heerlijke plek omringt door weilanden met koeien, een schuur en verderop nog een grotere Yurt. Je hoort met vlagen de auto s rijden op de snelweg. Slaapt goed op de luxe matrassen en onder de klamboe. Prachtige fietspaden, vriendelijke beheerders die altijd bereikbaar zijn via whatsapp.
-
Anouck23 juni 2026
Gezelligheid en gastvrijheid troef! Prachtige yurt met oog voor details. Ideaal om tot rust te komen hier. Sanitair ook voorzien van alle nodige comfort. Top verblijf gehad! Een echte aanrader!
Gezelligheid en gastvrijheid troef! Prachtige yurt met oog voor details. Ideaal om tot rust te komen hier. Sanitair ook voorzien van alle nodige comfort. Top verblijf gehad!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Vuurwerkvrije omgeving
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
76063
Natuurhuisje-ID: 76063
Duurzaamheid
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)