Natuurhuisje in Zonnemaire
Zeeland, Nederland
- 3 personen
- 0 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Zeer rustig gelegen met vrij uitzicht op de polder (en de Melkweg!) op slechts vijf minuten lopen van een Grevelingenstrandje. Genieten van de rust ruimte en privacy. Het is hier extreem stil. Er is airco een tweepersoons bed op de vide en een eenpersoonsbed en slaapbank in de woonkamer. Wel zelf beddengoed en handdoeken meenemen s.v.p. Internet smart tv dvd speler en radio. Volledig ingerichte keuken. Vrij parkeren. Toegang middels sleutelkastje. Veel privacy. Smart tv en combi magnetron aanwezig. Senseo en waterkoker. Warmwatervoorziening middels een 70 liter boiler. Droogmolen in de tuin. BBQ evt twee gazelle fietsen te huur.
Natuur en omgeving
Open polderlandschap met historische hoeven en stadjes zoals Brouwershaven en Zierikzee. Fiets en wandelgebied. Op t erf met vrij uitzicht over de polder kun je hazen, fazanten, roofvogels, vleermuizen en soms een ree spotten. Rustig strandje op loopafstand. Veel privacy en rust. De dijk is een hotspot voor vlinders en insecten. Op 15 min rijden vind je de mooiste duikspots en snotkelplaatsen van Nederland. Middelburg Veere en Rotterdam zijn ook makkelijk aan te rijden. Veel watersportmogelijkheden.
Faciliteiten
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (elektrisch)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tv
- Fietsen beschikbaar (gratis) (1x)
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (2x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Jos7 juni 2026
We voelden ons meteen thuis in het huisje. Klein, maar knus en alles was aanwezig wat we nodig hadden. Gelukkig waren we nog soepel genoeg om het trapje op te klimmen naar het bed boven. Wat hebben we heerlijk door het raam in de woonkamer kunnen kijken naar de omgeving. Ondanks dat het weer enigszins tegenviel was het qua temperatuur prima te doen in het huisje. De tuin was fantastisch. Wat een ligging en privacy. Het is zeker een optie om hier nog een keer terug te komen. Het eiland heeft wel een plekje in ons hart gekregen!
We hebben genoten van de rust en het mooie uitzicht over het korenveld. Heerlijk die mooie wolkenluchten en het weidse zicht. We zijn echt tot rust gekomen hier. Met de fiets hebben we het hele eiland doorgefietst in een week tijd. Het schelpenpad achter Brouwershaven richting Renesse was fantastisch: wat een zicht op het Grevelingenmeer!
-
Dirkje21 mei 2026
Super ligging! Wel een steile trap naar beneden om in het huisje te komen.
Prachtig klein huisje gehuurd in Dijkhuisjes, gehuchtje vlakbij Zonnemaire.
Mooie ligging in het groen met een weids uitzicht, veel privacy.
S'nachts wordt het hier nog echt donker.
Huisje is superschoon en van alle gemakken voorzien. Airco aanwezig.
Ik heb hier een heel fijn verblijf gehad. -
jan24 april 2026
Alles top, voor herhaling vatbaar
Prachtig huise, prachtige plek. Totale rust. Totnde volgende keer!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 23:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 21 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
77515
167687192F53E709C384
Duurzaamheid
- Energie label: C
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen