Natuurhuisje in Bad Münstereifel
Noordrijn-Westfalen, Duitsland
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Wie kan er alpaca's zien vanuit zijn vakantiehuis? Misschien jij binnenkort? Ons vakantiehuis is onlangs gerenoveerd en volledig ingericht met nieuwe meubels. 3 tweepersoonsbedden (1 op de begane grond), woonkamer, keuken (uitgerust met vaatwasser), badkamer met douche (begane grond), badkamer met ligbad en toilet (bovenverdieping), gastentoilet, buitenzitje met uitzicht op de prachtige boomgaard van onze alpaca's. Zelf koken (supermarkt met afwasmachine)! Het huis is te boeken vanaf 2 nachten. Self-catering (supermarkt met bakker op minder dan 5 kilometer afstand)! Ons huis is een "niet-roken huis". Huisdieren zijn helaas niet toegestaan, aangezien onze alpaca's erg schuw zijn! Wij zorgen voor de juiste hoeslakens, kussens en dekbedden, die bij de prijs zijn inbegrepen! Kussenslopen, dekbedovertrekken en handdoeken zijn niet inbegrepen en moeten zelf worden meegenomen! Wil je geen eigen beddengoed en handdoeken meenemen? Wasset mogelijk voor 15 euro per persoon, laat het ons van tevoren weten.
Natuur en omgeving
In het centrum van het hooggelegen gebied van Bad Münstereifel, 10 km naar Bad Münstereifel, 12 km naar het Ahrdal. Minder dan een uur met de auto naar Keulen en Bonn.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (CV)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tv
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (2x)
- Bad
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Ingrid23 mei 2026
Vanuit het huis diverse wandelmogelijkheden. Klein stukje met de auto naar bv Altenahr en Schuld ook een aanrader voor wandelingen. Hier is nog wel de ravage zichtbaar na de overstroming van rivier de Ahr in 2021. Stadje Bad Munstereiffel erg mooi.
Prima, super schoon huis. Bedden goed, hoofdkussens erg hobbelig. Badkamer boven met ligbad onder schuin dak, douchen daardoor wat lastiger. Airco boven heel fijn bij warm weer. In de enorme tuin is een zitje gecreëerd voor de gasten van het vakantiehuis. In een omheind stuk zijn de alpacas te vinden, erg leuk. Hond Sky meldt zich geregeld voor een aai.
Een redelijk drukke doorgaande weg loopt aan het eind van de circa 150 meter lange oprit. Die weg geeft alleen overlast als er motorrijders voorbij komen die een andere beleving hebben van “ontspanning”. ‘’s nachts is het er muisstil. -
Atti19 maart 2026
Prima huis met voldoende voorzieningen. Goede bedden. Enig minpuntje was dat de douche beneden niet warm genoeg bleef, maar dat is vast inmiddels verholpen.
Prima huis. Heel rustig gelegen, met uitzicht op alpaca's. Vriendelijke eigenaren. De omgeving is mooi, met veel wandelmogelijkheden.
-
Cristina14 maart 2026
Alles was top!
Heel mooie omgeving, gezellig huisje en aardige gasten! De alpaka’s waren ook geweldig. Echt een aanrader!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 19:00
- Uitchecken: 08:30- 11:00
Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
Badlinnen, Bedlinnen
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
79156
Duurzaamheid
- Energie label: C
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)