Natuurhuisje in Heerle
Noord-Brabant, Nederland
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Uniek vakantiehuis in het bos met volop ruimte, veel privacy én plek voor je huisdier. Midden in een prachtig buiten gebied ligt dit vrijstaande ruime vakantiehuis op een perceel van 1600 m². Rustig, volop privacy en de natuur letterlijk voor de deur – een heerlijke plek om te ontspannen en op te laden. Het huis is ruim, gezellig en karaktervol. Geen standaard vakantieverblijf, maar juist een unieke woning met speelse hoogteverschillen, zowel binnen als buiten, helaas daardoor niet geschikt voor rolstoelgebruikers. Maar dat geeft het interieur karakter én maakt het bijzonder sfeervol. Buiten vind je verschillende zithoekjes verspreid over het terrein, waar je kunt genieten van zon, schaduw of juist het bos. Direct aan de keuken is een overdekt terras. De overdekte jacuzzi in de tuin maakt het plaatje compleet. Honden zijn welkom en voor katten is er zelfs een buitenren, zodat ook zij veilig van de buitenlucht kunnen genieten. Hier en daar is nog ruimte voor een finishing touch,
Natuur en omgeving
Deze ruime bungalow is gelegen in het rustige buitengebied tussen de Noord-Brabantse steden Bergen op Zoom, Roosendaal en Steenbergen. U kunt tijdens uw verblijf genieten van heerlijke rust en privacy. In de directe omgeving zijn veel wandel- en fietsroutes die door het mooie bosgebied gaan met daarbij gezellige terrasjes. De nabij gelegen steden zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf het vakantiehuis. Hier kunt u bijvoorbeeld de oude binnensteden bezoeken, shoppen of uit eten gaan. Bergen op Zoom met het strand aan de binnenschelde, waar u op een strandstoel kunt genieten van een koffie met gebak, bij voordbeeld Saus. Het klimbos met diverse horeca in de buurt, maar ook de uitgestrekte bossen en heide Ook rondom het huisje is het genieten van heerlijke dagen. In de bosrijke tuin is het niet vreemd om vergezeld te worden van een grote variatie aan diersoorten, er zijn eekhoorntjes en er loopt een goudfazant rond.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Stapelbed (1x)
- 2-pers. slaapbank (1x)
- Parking (3x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Hondenschaal
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Wannes13 augustus 2026
Ruim huisje, voldoende plaats voor grote gezinnen en kinderen.
Jacuzzi is een heel leuke meerwaarde!
Tuin kan nog wel wat liefde gebruiken, maar stoorde ons niet.
Het zou wel handig zijn mocht er een instructieblad of dergelijke liggen met wat info over opkuis, afval sorteren, regels, etc. Dit ontbrak waardoor we niet goed wisten wat de bedoeling juist was.Rustgevende ligging! Bosrijk, dus ook ideaal qua koelte in de hete zomer.
-
Simon10 augustus 2026
Heel fijn huisje met karakter. Ideaal als je honden (of een kat) hebt. Airco voor de warme dagen. Twee ruimtes met grote TVs, waarvan één lekker donker kan dus er is behalve de slaapkamers nog een plekje om je terug te trekken als je overprikkeld bent. Er zijn wat verbeterpunten zoals het slot, deze is erg ingewikkeld als je er geen ervaring mee hebt eveneens de espresso machine en combimagnetron hebben we niet uit kunnen vogelen. Ook zijn er wat punten van slijtage zoals de hoofdsteunen van de Jacuzzi, maar niks wat de score al te ver moet drukken. Het is lekker groot en de honden kunnen om het hele huisje lopen, onze hond en de honden van onze reisgenoot zaten daardoor niet de hele tijd op elkaars lip en konden elkaar vermijden als ze geen zin in elkaar hadden, wel zo prettig. We zullen zeker nog een keer dit huisje huren als we weer in de buurt zijn!
Zeer prettige locatie, leuke bossen om te wandelen in de buurt. Zeer stille omgeving, lekker donker.
-
Gabrielle27 juli 2026
Dit is de tweede keer dat we via deze site boeken en we zijn niet teleurgesteld.
C’est la deuxième fois que nous réservons sur ce site et nous ne sommes pas déçus.
We hebben een heel fijn verblijf gehad in dit grote huis. We vonden de ruimte en de grote kamers echt geweldig. De twee grote smart-tv’s en de jacuzzi waren top. De badkamer, het toilet en de keuken waren super schoon. Het omheinde terrein voor de hond is echt fijn.
De paar kleine minpuntjes die we kunnen noemen, zijn de vrij hoge treden. Het is best vreemd dat er in een gelijkvloers huis zoveel hoogteverschillen zijn. Er moet ook nog wat aan de afwerking van het huis worden gedaan om het echt gezellig te maken.
De buitenkant is verwaarloosd; het is jammer dat het terrein niet beter wordt onderhouden. Er lagen overal stapels bakstenen en oude ramen die in een hoekje waren achtergelaten.
Maar dat heeft ons er niet van weerhouden om een hele fijne vakantieweek door te brengen.Nous avons passé un très bon séjour dans cette grande maison. Nous avons beaucoup aimé l’espace, les grandes pièces. Les 2 grandes télévisions connectées, le jaccuzy. La salle de bain, les toilettes, la cuisine étaient très propres. Le terrain clôturé pour le chien est appréciable.
Les quelques petits reproches que nous pouvons dire sont la présence de marches assez hautes. C’est étonnant pour une maison de plain-pied toutes ces différences de niveau. Il y a également des finitions à faire dans la maison pour la rendre très agréable.
L’extérieur est négligé, c’est dommage que le terrain ne soit pas mieux entretenu, il y avait des tas de briques partout, d’anciennes fenêtres qui sont restées dans un coin.
Toutefois cela ne nous a pas gêné pour passer une très belle semaine de vacances.Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 11:00
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
Een borg van € 300,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 23:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
87469
Duurzaamheid
- Energie label: A
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Duurzame inventaris