Natuurhuisje in Buren
Waddeneilanden, Nederland
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Op een prachtige plek in de duinen ligt dit vrijstaande karakteristieke Amelandse natuurhuisje. Vanaf het huis loop je in een paar minuten naar het strand en de zee. Of naar de bossen en het natuurgebied De Vleijen. De grote tuin biedt veel privacy en rust. En als je op de fiets stap ben je binnen tien minuten in de gezellige dorpjes Nes en Buren. Het huis is geschikt voor 6 personen en ligt op een ruim eigen terrein van 1800 m². De afstand van het huis tot het strand is ongeveer 300 meter. Het natuurhuisje heeft een grote veranda en een separaat privé gelegen zonne-terras. Het huis ligt prachtig in de laatst bebouwde rij in de duinen, zeer dicht bij het strand. Er is gratis WiFi in het hele huis en TV in alle slaapkamers. Tevens beschikt het huis over een buitendouche. Ons huisje staat in de duinen in Buren op Ameland
Natuur en omgeving
Het natuurhuisje is een ideaal en centraal vertrekpunt om het unieke eiland Ameland te ontdekken: lopend of per fiets. Alles wat Ameland te bieden heeft vindt u bijna naast de deur van uw vakantiewoning: strand, zee, duinen, bos en natuur. Ook de sfeervolle dorpjes Buren en Nes met winkels, musea en gezellige restaurants zijn vlakbij.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- Stapelbed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Berging
- Tv
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Speeltoestellen
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
Optionele extra's
| Bedlinnen Per persoon, Optioneel bij boeking |
€ 12,00 |
|---|---|
| Badlinnen Per persoon, Optioneel bij boeking |
€ 7,00 |
| Keukenlinnen Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 6,00 |
Ligging
Beoordelingen
-
Janine16 februari 2026
Het huisje voldeed aan de verwachtingen, keuken was compleet. Er was voldoende ruimte om de auto en fietsen te parkeren.
Het huisje lag op een prachtige locatie in de duinen, vlak bij de zee.
-
G.T.21 november 2025
Het huis kan wel wat beter schoongemaakt (zowel de kamers als het serviesgoed) worden. Voor wat betreft het schilderwerk (onderhoud) van de deuren, deurposten en muren met name het schilderwerk kan er ook nog wat gedaan worden.
Jammer was dat de tefal-pannen niet geschikt zijn voor het fornuis (missen de magnetische bodem en kunnen dus niet gebruikt worden).
En 1 van de banken was duidelijk aan vervanging toe.Het huisje lag mooi, vlak bij de duinen, strand en bos en de omgeving was rustig.
-
Jelle7 november 2025
Op een aantal vlakken kan het wel echt beter: servies was echt smerig toen we aankwamen. We moesten alles afwassen voordat we het konden gebruiken. En we zijn niet zo moeilijk, dus dat zegt wel veel.
Er staan koekenpannen die niet werken op inductie. De koekenpannen die wel werken hebben een verrotte anti aanbaklaag. En dat is niet gezond om mee te koken.
De tweede dag was het erg mooi weer, maar we konden niet op de loungeset zitten omdat de kussens gewoon buiten liggen en die waren nog helemaal nat van de dagen ervoor.Huisje heeft goede ligging, is ruim, en heeft alle voorzieningen die we nodig hebben.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Vuurwerkvrije omgeving
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 21 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
30133
Duurzaamheid
- Energie label: B
- Voedselverspilling is geminimaliseerd
- Duurzame inventaris