Natuurhuisje in Vorden

Gelderland, Nederland

Vakantiehuis, Bungalow
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • Huisdieren niet toegestaan
8,3/10
4,7/5

Deze prachtig gelegen vrijstaande vakantiewoning in het bos wordt gekenmerkt door de woorden rust, comfort en functioneel. De vakantiewoning is voorzien van een houtkachel en ligbad zodat u intenser kunt genieten van uw welverdiende vakantie. Doordat er geen tv en wifi ontvangst is, zult u extra opgaan in de natuur om u heen. De grote raampartijen bieden veel licht waardoor u vanuit de woonkamer al kunt genieten van de bomen en het uitzicht. Op het terras geniet u van de fluitende vogels en wandelt u zo het omliggende bos in. Het huis staat op een perceel van een halve hectare eigen terrein. De ramen in de slaapkamers zijn voorzien van horren. Vorden is prachtig gelegen in het Achterhoekse coulisselandschap en wordt ook wel de Parel van Gelderland genoemd. Het dorp staat bekend om de kastelen, vandaar ook dat u lopend of met de fiets de acht kastelen route kunt verkennen. Vorden valt onder de gemeente Bronckhorst, Bronckhorst wordt bestempeld als het kleinste stadje van Nederland en bevat veel gerestaureerde boerderijen die nu fungeren als galerie, winkel of restaurant. Ook de Hanzesteden Doesburg, Zutphen of Deventer liggen relatief dichtbij. Bezoek Koninklijk Paleis het Loo, de Apenheul of Koningin Julianatoren voor een gezellig dagje uit. Kortom, een vakantiewoning voor de rust in een omgeving met veel mogelijkheden.


Faciliteiten


Ligging


Beoordelingen

8,3/10
4,7/5
  1. AC 21 april 2017
    Algemene beoordeling:
    8/10

    Prachtig en praktisch ingericht; alles is er.
    Het was schoon en we voelden ons erg welkom door de Achterhoekse koek en het haardhout.
    Hooguit is het wat stoffig, met name hoog in de plafonds en in de gordijnen.

    Natuur, rust & ruimte:
    4/5

    Heerlijk rustig, donker en stil. Ideaal voor ons dat het huis aan diverse MTB-routes lag!

  2. G.A. 10 april 2017
    Algemene beoordeling:
    7/10

    Het is een prima huis, maar er is geen tv en internet. Bovendien had de eigenaar een enorme waslijst van regels opgesteld, waardoor wij het idee kregen niet welkom te zijn. Er was bijna geen ruimte in de kasten voor onze eigen spullen. Zo lagen de keulenlades vol met troep als bloknotes, vlaggetjes e.d.
    Voor de kleren was alleen legruimte beschikbaar. In de kamer stonden ook de tuinmeubelen opgeslagen, incl. de barbecue , terwijl dit natuurlijk ook best in de schuur had kunnen worden opgeborgen. waarschijnlijk had ik me hier minder aan gestoord, als de eigenaar niet zo'n idiote lijst met onnodige regels had achtergelaten.

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Heel rustig. ' s nachts is het er nog echt donker. ' s morgens wordt je gewekt door vogelgezang.

  3. A.V. 28 oktober 2016
    Algemene beoordeling:
    10/10

    Voldeed aan alle verwachtingen

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Super mooie, rustige omgeving. Zutphen is zeer de moeite waard om te bezoeken

Beoordelingen (3)
8,3/10
4,7/5

Goed om te weten

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

30398

Goed om te weten
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

30398

Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).