Natuurhuisje in Wanneperveen
Overijssel, Nederland
- 5 personen
- 4 slaapkamers
- WiFi
- Zwembad
-
Huisdieren niet toegestaan
Aan het water vlakbij Giethoorn en Blokzijl, de Beulakerwijde, vind je dit leuke natuurhuisje. Het huisje staat op steigers en heeft vrij uitzicht over het meer en heeft een eigen steiger met een zwemtrapje, niet voor boten. Het huis heeft een woonkamer, open keuken, drie slaapkamers en een badkamer met douche. De keuken is van alle gemakken voorzien. Aan de voor- en achterzijde van het huis ligt een heerlijk terras. Het natuurhuisje beschikt over een eigen parkeerplaats op 100 meter afstand. U kunt alleen optimaal genieten wanneer u zelf ook de stilte bewaakt (geen feestjes/bezoek). Dit natuurhuisje is ook te boeken voor twee personen onder nummer 32798. De incheck is op vrijdag om 13.00 uur en de uitcheck om 10.00 uur. Gelieve hier niet van af te wijken. Mocht dit toch het geval zijn, dan wordt hier 50 euro voor berekend in verband met reistijd. Altijd inclusief keukendoeken, bed en bad linnen en opgemaakte bedden. Er zijn 2 fietsen, BBQ, hengels.
Natuur en omgeving
Nationaal Park Weerribben-Wieden heeft een oppervlakte van 100 vierkante kilometer. Het park is het grootste laagveenmoeras van Europa en is ontstaan door turfwinning en later door rietteelt. Rond de IJstijd lag dit gebied lager dan de rest van Nederland, waardoor het water voornamelijk door het vele keileem in de bodem bleef staan. Door de opeenhoping van plantenresten door de eeuwen heen, ontstond er een veenpakket van enkele meters. Het gebied heeft nu een prachtige flora en fauna door het heldere water en de rietlanden. Dit is een ideale basis voor allerlei soorten planten, insecten en vogels. Dit gebied kun je het beste ontdekken via een kano of een fluisterbootje. Er staan drie fietsen (2 dames- en 1 herenfiets) om de omgeving te verkennen. Steenwijkerland heeft erg veel in fietspaden geïnvesteerd. Je vindt een fietskaart in het huis. Giethoorn is een waterstreekdorp in de kop van Overijssel, dit ligt op acht kilometer van het huisje. Het vissersplaatsje Urk ligt op 40 kilometer afstand van het huisje. Daarnaast ligt er ook allerlei informatie over de Hoge Veluwe, dit is op 80 kilometer afstand.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Meertje
- Tuindeuren
- Berging
- Tv
- Zwembad (privé) oneindig m2
- Fietsen beschikbaar (gratis) (2x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Annet19 juli 2024
Heerlijk compleet huis. In de keuken was alles, inductiekookplaat, allerlei pannen/schalen/kommen etc. Van koffiezetmachine (senseo en nespresso), broodrooster, tosti ijzer, magnetron en een hele goede oven tot genoeg bestek, borden en kopjes/glazen. Genoeg stopcontacten, goede WiFi (behalve als pubers fanatiek streamen ;-), goede digitale tv met apps/casten, radio. Heerlijke bedden. De douche/wasruimte is erg krap (lastig om aan te kleden), maar de douche is heerlijk. Omdat het huis heerlijk aan het water ligt, zijn muggen onvermijdelijk, maar eigenlijk viel het mee. De eettafel is smal, maar er was prima aan te zitten en te eten. De banken zaten helaas iets minder confortabel, maar de stoelen buiten (meerdere keuzes) waren heerlijk om in te zitten.
We werden enorm gastvrij ontvangen en het contact met de verhuurder was zeer prettig. Wij hopen zeker nog een keer terug te komen.De Graspieper is een heerlijk en mooi huisje in een prachtige omgeving. Heerlijk rustig gelegen (je hoort alleen auto's op de achtergrond, vooral overdag), prachtig uitzicht op het Belaukermeer en in een hele mooie waterrijke omgeving. Rond het huis en op de steiger hadden we alle ruimte om te zitten of te recreëren. We hebben gezwommen, gesupt, gesurft en gevist. Je kan in de zon zitten of in de schaduw. In de omgeving is meer dan genoeg te doen en zijn er allerlei leuke dorpen en kleine stadjes. Het huis is van alle gemakken voorzien, van een overcomplete keuken (alles is er), een goede tv met castmogelijkheden en heerlijke bedden. In de schuur waren allerlei stoelen, parasols, hengels en fietsen beschikbaar. Wij hebben echt geweldig goed weer gehad en komen graag nog een keer terug.
-
Anne3 mei 2024
Het is een schattig en karaktervol huisje met alle comfort zoals met de nieuwe keuken. Verder is het ook nog erg authentiek met de oude deuren, compacte douche en kamers. Je hebt vanuit de kamers een prachtig uitzicht op het meer.
De locatie is prachtig zo direct aan het meer. Je kan uren genieten van het uitzicht vanaf het houten terras en steiger. Watersporten is geweldig in dit gebied.
-
Mona6 oktober 2023
De keuken is zeer goed uitgerust, maar over het algemeen is het krap dan het op de foto's lijkt - goed dat we maar met 4 personen waren.
Die Küche ist super ausgestattet, allgemein ist es aber enger als es auf den Fotos aussieht- gut dass wir nur zu 4 da waren.
De natuur/meer is een droom. Helaas was de weg erg lawaaierig, dus maar 4 uit 5.
Die Natur/der See ist ein Traum. Leider war die Straße aber sehr laut, deshalb nur 4von 5.
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 13:00- 13:15
- Uitchecken: 10:00- 10:15
- Contactloos verblijf mogelijk
Een borg van € 200,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
32636
Duurzaamheid
- Natuurlijke isolatiematerialen
- 100% natuurlijke schoonmaakproducten