Natuurhuisje in Barchem
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
De ligging van dit natuurhuisje is echt wonderschoon. Het terras is deels inpandig en deels boven de vijver met waterlelies waar de ijsvogel zich vrijwel geregeld laat zien. Slapen doe je boven in de bedstede of slaapkamer. Het is voorzien van een ruime woonkamer met open keuken. De keuken is uitgerust met oa een vaatwasser en Boretti fornuis voor de echte kookliefhebber. Op het terras is een minituin met keukenkruiden. De badkamer (beneden) heeft een inloopdouche, toilet en wastafel. Het natuurhuisje is voorzien van centrale verwarming met vloerverwarming. Voor wie er behoefte aan heeft, is er een tv en WiFi. Op ons erf huizen paarden, damherten, eenden, kippen en onze hondjes. Voor linnengoed mag u zelf zorgen. Als u bijv met de fiets komt of niet de juiste maat beschikt dan kan dit bij ons gehuurd worden. Is de door u gewenste periode al geboekt, kijk dan even bij ons andere huisje. Een gelijkvloers huisje de Steenuil te vinden onder nummer 69704.
Natuur en omgeving
Wat dit natuurhuisje nog extra bijzonder maakt, is dat de hond (geen katten toegestaan) mee mag om samen te genieten van de prachtige omgeving. De tuin is omheind. Het korte weekend heeft standaard late uitcheck tot 18 uur. Het natuurhuisje ligt direct aan het natuurgebied Hagenbeek. Fietsknooppunt nummer 60 ligt dichtbij als vertrekpunt voor mooie fietsroutes door het coulisselandschap met zijn meanderende beekjes De wandelaar kan zijn hart ophalen op Landgoed De Wiersse, de Lochemse Berg. Iets verder weg verschillende landgoederen en natuurgebieden zoals Het Grote Veld en Stelkampsveld. Een bezoek aan Museum More in Ruurlo of de oude stadscentra van Lochem of Zutphen. Meer info is aanwezig. Voor vogelliefhebbers is dit natuurhuisje een prachtige locatie. Vele vogels als de ijsvogel, kraanvogel, bonte vliegenvanger, steenuilen, gekraagde roodstaart en spechten laten zich zien. Met de vijver, uitzicht op het weiland een plek om tot rust te komen en op te laden.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bedstee (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Meertje
- Tuindeuren
- Tv
- Hondenschaal
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Arriënne5 juni 2026
Een geweldig huisje, een aanrader
We hadden een heerlijke week in dit enorm leuke huisje "de hooiberg"
Midden op het platte land, dicht bij de bossen, paarden en herten in de achtertuin. Vriendelijke spontane gastvrije eigenaren.
Huis is compleet ingericht, heeft fantastische bedden.
Zeker voor herhaling vatbaar -
Rian1 juni 2026
Het was onze eerste ervaring,maar direct een goede keuze met vriendelijke lieve eigenáren
Heerlijke rust en vooral groene ruimte om het huis…
-
Willem25 mei 2026
Geen opmerking
Het verblijf in de Hooiberg is heerlijk. Gelegen op het erf van een niet meer als boerenbedrijf actieve boerderij, met wel met paarden, lieve honden, damhertjes en steenuilen (de laatsten ook echt gezien). De Las Vegas achtige verlichting langs de trap van de Hooiberg; is al een verblijf waard. Wandelen in Barchem, Lochem, Ruurlo en Borculo (wij liepen daar de zgn. trage tochten;) is fantastisch.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 21:00
- Uitchecken: 07:00- 10:30
- Contactloos verblijf mogelijk
- Niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
34004
Duurzaamheid
- Energie label: B
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen