Natuurhuisje in Valderrobres

Aragón, Spanje

Deel van huis, alleen bewoning | Op een landgoed | B&B
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

Het natuurhuisje is gelegen in een oude boerderij, volledig gerenoveerd met behoud van het oorspronkelijke gebouw, maar aangepast aan de huidige eisen. Gelegen op de top van een heuvel kun je genieten van een spectaculair uitzicht op het platteland. Je kijkt uit over het bos dat het Aragonese dorp Valderrobres omringt. Het dorp zelf ligt op drie minuten rijden van het hotel. Het hotel is aangepast aan de moderne tijd, met satelliet-TV, draadloos internet, een moderne eetkamer en ruime en mooie kamers. Als je op zoek bent naar een plek om even helemaal weg te zijn en op te laden van de drukte van de stad, is dit de beste plek om je wens in vervulling te laten gaan.

Natuur en omgeving

Het natuurhuisje ligt in het Toscane van Spanje, de Matarraña. Valderrobres is een dorp met 2338 inwoners en is de administratieve hoofdstad van de Matarraña. Valderrobres heeft een rijke geschiedenis die terug gaat tot 3000 jaar voor Christus. Bezienswaardigheden zijn het kasteel, het gemeentehuis en de stenen brug. De streek biedt talloze mogelijkheden voor wandelaars, mountainbikers, ruiters, vogelaars en zelfs rotsklimmers. Uit de rivier Matarraña - die uitkomt in de Ebro - komen allerlei zijriviertjes, waar in gezwommen kan worden. Ook het stuwmeer Embalse de Pena is daarvoor zeer geschikt. Tussen de dorpen – Matarraña kent 18 gemeenten – liggen veel verlaten kapelletjes en robuuste verlaten burchten, tegen een decor van adembenemende vergezichten die gevuld zijn met dennenbossen.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Internet
  • Open haard
  • Verwarming (CV)
  • Verwarming (elektrisch, CV)
  • Airco
Buiten
  • Tuin (omheind)
  • Tuin (gedeeld)
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
  • Balkon
  • Binnenplaats (gemeenschappelijk)
Entertainment
  • Tv
Kinderen
  • Kinderbed (1x)
Keuken
  • Keuken (gemeenschappelijk)
Badkamer
  • Badkamer (1x)
  • Badkamer (gemeenschappelijk)
Wasserij
  • Wasmachine
  • Wasmachine (gemeenschappelijk)

Ligging


Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

36654

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

36654


Duurzaamheid

  • Natuurlijke isolatiematerialen
  • Ecologische / biologische voedselproducten die door de huisbaas zijn gekweekt zijn verkrijgbaar

Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).