Natuurhuisje in Overasselt
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Geniet van dit knusse landelijke gastenverblijf, waar je vanaf het erf zo het Overasseltse en Hatertse vennengebied inwandelt. Het is een heerlijke plek om helemaal tot jezelf te komen, nieuwe inspiratie op te doen, te schrijven, in retraite te gaan, ... Met een beetje geluk zie je bij het ontbijt een specht in de fruitbomen en in de schemering een das over het weiland scharrelen. Het huisje ligt op een groot erf, maar biedt voldoende privacy zoals een overdekt terrasje en een eigen weide bij een oude eikenboom. In het natuurhuisje is alles gelijkvloers; een woonkamer met een grote zithoek, een hoog schuin dak, een open keuken. Daarnaast is de badkamer met douche en een slaapkamer met een tweepersoons bed (160 x 200) . De open keuken heeft o.a. een electrische kookplaat en een kleine oven. Er staan koffie, thee, diverse kruiden en een heerlijke fles wijn klaar. Bed- bad- en keukenlinnen en een goed gevulde boekenkast zijn natuurlijk ook aanwezig!
Natuur en omgeving
Het natuurhuisje ligt in het mooie vennengebied dat bekend staat om enkele zeldzame planten en dieren. Vanaf het erf loop je direct het natuurgebied in. In het Heide gebied of langs de Maas is het heerlijk wandelen, fietsen of paardrijden, voor ieder wat wils. (wil je je paarden meenemen, neem contact op voor info!) Mocht je iets meer willen ondernemen dan met een goed glas wijn over de weilanden uitkijken, dan is er in de directe omgeving genoeg te doen. Het gastenverblijf ligt vlakbij het oude Grave en Nijmegen, met talloze musea en goede restaurants. Ook het Reichswald en leuke stadjes in Duitsland zoals Kleve en Xanten zijn makkelijk bereikbaar. Ben je geinteresseerd in mooie kastelen, WOII of Romeinse geschiedenis, dan ben je hier zeker op de juiste plek. Informatie in het huisje over de leukste (historische) bezienswaardigheden, terrasjes, fijne restaurants, musea, bootverhuur, imkerijen en nog veel meer, helpen je op weg.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Tv
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
Ligging
Beoordelingen
-
Els13 januari 2026
Prima
Het huisje ligt mooi landelijk. Het heeft een mooie tuin. Het is comfortabel ingericht. Een lekkere grote tafel, een ruime keuken, goede bank en een prima bed. De badruimte is klein, maar voldoet goed.
-
Rien22 oktober 2025
het is een prima plek om te vertoeven. wandelen en fietsen kan er direct in de omgeving van het huisje. Als het in de herfst regent is het fijn thuiskomen in het warme huisje.
Het is een prachtig huisje met vriendelijke verhuurders. Fiets- en wandelpaden direct aan de woning.
-
Betsy26 september 2025
Prettig huisje
Wij wonen in Drenthe en omdat ik de zevenheuvelenhike in Nijmegen mee deed, wilde we in de nabije omgeving logeren. Het natuurhuisje in Overasselt was fantastisch. Zelfs tegenover een prachtig natuurgebied met vennetjes, heide, bos om heerlijk te wandelen. Het huisje was schoon en van alles voorzien, met eigen privé ruimte lekker vrij buiten in de zon kunnen zitten. Even weg van de drukte.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 16:30
- Uitchecken: 08:00- 11:00
Een borg van € 50,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
37849
Duurzaamheid
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)
- Waterbesparende douche
- 100% natuurlijke schoonmaakproducten