Natuurhuisje in Kaning

5/5
Buitengewoon (5) 5 beoordelingen
Natuurhuisje in Kaning: 1
Natuurhuisje in Kaning: 2
Natuurhuisje in Kaning: 3
Natuurhuisje in Kaning: 4
Natuurhuisje in Kaning: 5
Natuurhuisje in Kaning: 6
Natuurhuisje in Kaning: 7
Natuurhuisje in Kaning: 8
Natuurhuisje in Kaning: 9
Natuurhuisje in Kaning: 10
Natuurhuisje in Kaning: 11
Natuurhuisje in Kaning: 12
Natuurhuisje in Kaning: 1
Natuurhuisje in Kaning: 2
Natuurhuisje in Kaning: 3
Natuurhuisje in Kaning: 4
Natuurhuisje in Kaning: 5
Natuurhuisje in Kaning: 6
Natuurhuisje in Kaning: 7
Natuurhuisje in Kaning: 8
Natuurhuisje in Kaning: 9
Natuurhuisje in Kaning: 10
Natuurhuisje in Kaning: 11
Natuurhuisje in Kaning: 12
5/5
Buitengewoon (5) 5 beoordelingen

Details Contactloos verblijf
Het is mogelijk om hier te verblijven zonder contact met de verhuurder en andere mensen. Indien gewenst geef je dit na je boeking aan de verhuurder door.

Natuurhuisje-ID 41919
Regio Karinthië
Land Oostenrijk
Aantal personen 5
Slaapkamers 3
Type Vakantiehuis
Huursituatie Vrijstaand
Ligging Alleenstaand
Check-in 15:00 - 23:00
Check-out 01:00 - 10:00

Over dit natuurhuisje

Afgelegen natuurhuisje met veel rust en privacy. Dit voorlaatste huis in de vallei is rustig gelegen en bevindt zich aan een onverharde bergweg. Het karakter van het huis is na de renovatie intact gebleven wat een knus huis opleverde met nieuwe keuken, twee betegelde badkamers en een authentieke "kachelofen" in het midden van de woonkamer. Een zak hout voor deze kachel is geleverd, maar voor een kampvuur buiten moet je zelf hout in het bos sprokkelen! Buiten op de alm is er een vuurplaats waar naar hartenlust kampvuur gemaakt kan worden, ook is er een BBQ aanwezig. Op het grasveld staat een grote eettafel met stoelen. Het huis is zelfvoorzienend door zonnepanelen met accu's, een septic tank, gasflessen en een waterbron. In verband met de capaciteit van de zonnepanelen zijn er geen koelkast, wasmachine en elektrische koffiezetter aanwezig.

Natuur en omgeving

Op 1500 meter hoogte ligt in het wondermooie natuurpark Nockberge in Karinthië dit natuurhuisje. Vanuit het natuurhuisje zijn prachtige gemarkeerde wandelingen te maken naar bergtoppen, hutten, meertjes en almen in het natuurpark. Liefhebbers van pure natuur, stilte en bergbelevenissen komen hier tot rust. Voor de actieve vakantieganger zijn in de buurt veel activiteiten te ondernemen zoals mountainbiken, rotsklimmen, skeeleren, tennissen. Wie van water houdt kan surfen, zeilen of zwemmen in één van de glasheldere meren van Karinthië. Er zijn veel mooie meren te vinden op kleine afstand van het huis. Karinthië kent veel zonuren en door de hoge ligging van het huis is het zomers eigenlijk nooit te warm. Lange zomeravonden met een glas wijn bij het kampvuur doen het jachtige alledaagse leven vergeten.

Duurzaamheid

  • Elektriciteit: We hebben zonnepanelen
  • Isolatie: Vloer geïsoleerd, Dubbel glas, Dak geïsoleerd, Wanden geïsoleerd
  • Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Papier/karton, GFT, Plastics
  • Gebruik van biologisch afbreekbare schoonmaakproducten

Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 1-pers. bed (1x)
Slaapkamer 2
  • 1-pers. bed (2x)
Slaapkamer 3
  • 1-pers. bed (2x)
Algemeen
  • Open haard
  • Tuinmeubilair
  • Tuin
  • Barbecue
  • Terras (overdekt)
  • Balkon
  • Keuken
  • Badkamer (x 2)
  • Parking (x 2)
  • Contactloos verblijf
  • Drinkwater
  • Toilet
  • Douche
  • Warm water
  • Gas (/fornuis)
  • Houtkachel

Huisregels

  • Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Dit is een vuurwerkvrij huisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
  • Afval scheiden is verplicht in dit huisje.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Ligging

Beoordelingen

5/5
Buitengewoon (5) 5 beoordelingen

Start mijn boeking

Voor iedere boeking geven wij 1 euro aan lokale natuurprojecten.
Er wordt je nog niets in rekening gebracht
  • In een prachtige omgeving
  • Weg van de massa
  • Draag bij aan natuurprojecten