Natuurhuisje in Zeeland

Noord-Brabant, Nederland

Vrijstaand | Op een erf | Pipowagen
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • WiFi
  • Huisdieren niet toegestaan

Tussen de landerijen, op een prachtige idyllische plek ligt deze super charmante Pipowagen verscholen in het groen. De Pipowagen is klein maar fijn. Het heeft een heerlijk tweepersoonsbed en een hele gezellige eethoek met keukentje. In het bijgebouw ligt een verwarmde privé badkamer. Wil je graag een periode boeken die niet beschikbaar is op de website zoals 2 of 3 weken achtereenvolgens? Stuur een bericht en we kijken met je mee.

Natuur en omgeving

Vanuit het domein wandel je zo de bossen in. Je kunt hier ook heerlijke fietstochten maken, maar ook paardrijden. Het ligt in het beschermde natuurgebied de Peel dat zich uitstrekt tot aan Limburg. De Maashorst is ook een mooi natuurgebied dat op steenworp afstand ligt. Wil je een dagje shoppen? Dan zijn Den Bosch en Eindhoven gezellige steden waar je ook heerlijk een terrasje kunt pakken. Maar ook dichterbij je vakantie adres is genoeg te beleven! Uden en Veghel zijn bijvoorbeeld al heel erg leuke plaatsen om eens te bezoeken. Na een drukke dag kun je 's avonds heerlijk relaxen in de hout gestookte hottub (in overleg met de eigenaar voor €70 per keer). Let op: Je verblijft op het domein waar de eigenaar zelf ook woont. Er wonen ook 2 hele brave honden die loslopen op het terrein.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Verwarming (elektrisch, CV)
  • Warm water
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Terras
Keuken
  • Keuken
Badkamer
  • Badkamer (1x)
  • Douche
  • Toilet

Ligging


Beoordelingen

  1. Sigrid
    30 april 2021
    Algemene beoordeling: 7 /10

    Leuke pipo wagen die alleen staat op een terrein. Basis voorzieningen om te koken. Aparte douche en toilet gebouw waar alleen de pipo wagen gebruik van maakt. Hier staat ook een koelkast. Verdere faciliteiten (trampoline en zwembad) mag je geen gebruik van maken. Hout gestookte hottub is extra bij te boeken, dat is wel een aanrader. Al met al een redelijke ervaring.

    Natuur, rust & ruimte: 4 /5

    Mooie omgeving, mooi terrein. Wel overdag heel veel geblaf van de vijf honden die er rondlopen.

Beoordelingen (1)

Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

58969

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

58969


Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Wat betekent “Contactloos verblijf”?
Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).