Natuurhuisje in Kvillsfors
Zuid-Zweden, Zweden
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- Huisdieren toegestaan
Beleef een bijzondere vakantie in harmonie met de natuur! Onze sommarstuga ligt op een prachtig natuurperceel met een aangrenzend bos in het midden van Småland. In de tuin vind je bosbessen en een klein biologisch kruidenperk. De Stuga is met oog voor detail ingericht in de stijl van vervlogen tijden. Begin je dag met een douche in de buitenlucht, zet je ochtendkoffie op het houtgestookte fornuis, ontspan in de hangmat, rijd of wandel naar het meer, vis, pluk wilde kruiden, bessen en paddenstoelen, kijk naar de dieren & eindig de avond bij onze open haard of open vuur. Het huis kan verwarmd worden met een gas-infrarood of een open haard. In de keuken staat een oud houtskoolfornuis, een gasfornuis en een koelkast op gas. In de tuin staan tuinmeubelen, twee hangmatten, solarlampen, een barbecue & een extra huisje (toilet). Er is geen elektriciteit of stromend water. Water wordt geleverd in jerrycans.
Natuur en omgeving
Het typisch Zweedse huis ligt in het prachtige Småland en staat op een groot natuurperceel, zonder buren en met een aangrenzend bos. Er staan berkenbomen, heide & bosbessen in de tuin. Er is een natuurreservaat in de buurt. Het perfecte huis om in harmonie met de natuur te leven, de stilte in te gaan en te ontspannen. Er is een zwemmeer op 2 km van het huis en nog een op 4 km afstand. Een hengel is gratis beschikbaar in de houtschuur. Vetlanda ligt op ongeveer 20 km afstand. Daar vind je supermarkten, cafés, een bioscoop, benzinestations, apotheken en nog veel meer. Mariannelund, Bullerbü, Michels Katthulthof & Vimmerby zijn ook gemakkelijk te bereiken met de auto.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Pelletkachel
- Houtkachel
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Tuindeuren
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Gasfornuis
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Werner28 augustus 2025
Als je van eenvoudig houdt, is dit de plek voor jou. Als je niet weet hoe je bescheiden moet leven, moet je eerst een paar proefdagen boeken :-) De Stuga heeft alles wat je nodig hebt om eenvoudig te koken en bescheiden te leven. Heel gezellig. Je kunt hier verblijven zonder een grote voetafdruk achter te laten.
Wer es einfach mag ist hier genau richtig. Wer es nicht kennt, bescheiden zu leben sollte erstmal ein paar Probetage buchen :-) das Nötigste ist in der Stuga vorhanden, um einfach zu kochen und bescheiden zu leben. Sehr gemütlich. Hier lässt sich verweilen ohne grossen Fussabdruck.
Grotendeels rustig en vredig, er rijdt zelden een auto langs. Heel geschikt om rust te vinden. Ik had een beetje pech en in de herfst waren de houthakkers in de buurt aan het werk. Voor de rest vrijwel geen lawaai, afgezien van de haan van de buren. Erg aardige, onopvallende buren
Weitgehend ruhig und still, selten fährt mal ein Auto vorbei. Sehr geeignet m Ruhe zu finden. Ich hatte bisschen Pech und im Herbst waren die Holzfäller grad in der Region tätig. Sonst praktisch keine Geräusche ausser dem Hahn vom Nachbarn. Sehr nette, unaufdringliche Nachbarn
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Sandra27 juli 2025
Alles is aanwezig, zelfs het water was absoluut voldoende voor ons (we waren er een week). Het contact met de verhuurders was vriendelijk en er werd redelijk snel gereageerd op berichten. Sommige mensen vinden de slaapaccommodatie misschien ongemakkelijk, mijn reisgenoot kreeg rugpijn.
Es ist alles vorhanden, auch das zur Verfügung gestellte Wasser war absolut ausreichend für uns (wir waren eine Woche da). Der Kontakt mit den Vermietern war freundlich und die Antworten auf Nachrichten kamen angemessen schnell.
Für einige Menschen kann die Schlafgelegenheit als unbequem empfunden werden, meine Reisebegleitung bekam Rückenschmerzen.Het was precies zoals we wilden. Het was erg rustig, op een paar auto's overdag na. Het huis is omgeven door bossen en er zijn twee meren met zwemplekken in de buurt. De geluiden van de natuur in de vorm van koeien, vogels en krekels en het geritsel van de bladeren hebben een kalmerend effect en zorgen ervoor dat je echt kunt ontspannen. We konden bosbessen plukken en genieten van de bloeiende heide in de tuin.
Es war wie wir es uns gewünscht haben. Es war sehr ruhig, abgesehen von wenigen Autos am Tag. Das Haus ist eingebettet in Wäldern und zwei Seen mit Badestellen sind in der Nähe. Naturgeräusche in Form von Tierlauten von Kühen, Vögeln und Grillen, außerdem das Rauschen der Blätter wirken beruhigend und lassen ein so richtig abschalten. Wie konnten Blaubeeren sammeln und uns am blühenden Heidekraut im Garten erfreuen.
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Jessie21 juli 2025
Het huisje is perfect! Basic, maar alles wat je nodig hebt is er! De verhuurders zijn vriendelijk, maar geven misschien net wat te weinig info. Zo was me niet doorgegeven dat ik mijn eigen beddengoed had moeten meenemen!
Wauw! Wat een prachtige locatie! Midden in de natuur en wat weg van de bewoonde wereld (maar toch gelukkig wat buren op voldoende afstand zodat je je ook niet te alleen voelt). Het meer dichtbij is prachtig voor een ochtendduik en ‘s avonds is het er heerlijk stil. Ik zag een hertje en twee hazen passeren tijdens mijn verblijf!
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
59398
Tjusthult 1:5
Duurzaamheid
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)