Natuurhuisje in Bedum
Maak snel een account aan en beheer overal jouw favoriete natuurhuisjes!
Details
Over dit natuurhuisje
Deze prachtige safari tent op een houten vloer heeft één grote open ruimte met een heerlijk boxspringbed, een zitje en een goed uitgeruste keuken met inductiekookplaat. De tent is voorzien van een gaskachel voor heerlijke warmte tijdens koelere avonden. Voor de tent is een mooie veranda met loungebank, schommelstoel en mooie zachte verlichting voor gezellige uurtjes. In de privé tuin naast de tent bevindt zich de badkamer met toilet, wastafel en een luxe douchecabine.
Tevens vindt u hier een hot-tub en 2-pers. hangmat. Vanuit de houtgestookte Finse Kelo-sauna en ruime hot-tub op het wellness pleintje geniet je van elkaar en de natuur onder de vaak prachtige luchten en sterrenhemel. C'est Magique. U kunt een heerlijk smaakvol ontbijt met biologische producten bestellen en in de weekenden is op afspraak een uitstekend huiskamer diner in de zondagse kamer van de boerderij mogelijk. Midzomer Feest Weekend op 24 en 25 juni. Als gast kun je zonder meerkosten meedoen en mee eten.
Natuur en omgeving
De tent staat op ruime afstand van 2 andere tenten in onze jong aangeplante savanne. Een productief systeem met 3000 aangeplante fruit-, noten- en ondersteunende bomen en struiken afgewisseld door strokenteelt van onze puur natuur tuinderij De Woldtuin met bijzondere teelttechnieken. De savanne is onderdeel van onze authentieke boerderij uit 1869 met erf en gracht waarvan de historie terug gaat tot de 15e eeuw. Massage: Christa is gediplomeerd (sport)masseur met een eigen praktijk in Groningen. Indien gewenst kan ze u tijdens uw verblijf een massage geven. Biologisch eten: Wilt u graag (h)eerlijk, lokaal en gezond voedsel eten dan kunnen we u aanbieden wat de moestuin en de savanne op dat moment bieden, aangevuld met verse eitjes, kruiden, en home-made producten uit onze kelder als sappen, soepen, jams. Graag leiden wij u rond over de savanne en onze puur natuur tuinderij De Woldtuin. We liggen aan diverse fietsroutes waaronder aan lus 2 en bij lus 1 van de nieuwe Noorder-Rondritten.
Duurzaamheid
- Elektriciteit: Een combinatie van groene stroom en zonnepanelen
- Warmwatervoorziening: Cv-ketel
- Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Papier/karton, GFT
- Gebruik van biologisch afbreekbare schoonmaakproducten
- Uit eigen tuin: Kruiden, Groenten, Fruit, Jam, Olijfolie
Faciliteiten
Algemeen
- Tuinmeubilair
- Internettoegang (WiFi)
- Terras (privé)
- Koel-/vriescombinatie
- Terras (overdekt)
- Internet
- Tuin (privé, verlicht)
- Gaskachel
- Sauna
- Jacuzzi / hottub
- Keuken
- Drinkwater
- Sanitaire voorzieningen
- Toilet
- Douche
- Warm water
- Elektriciteit
- Gas (/fornuis)
- Tweepersoonsbed
- Badkamer
Optionele extra kosten
Ontbijt Per persoon, Optioneel ter plaatse |
€ 15,00 |
---|