Natuurhuisje in Beuningen
Overijssel, Nederland
- 4 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Dit natuurhuisje bevindt zich in een voormalige koeienstal op de eerste etage.Lekker ontspannen in je eigen bubbelbad, infrarood sauna of onder de stortdouche. Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig. Met een lekkere kop koffie of goede thee (aanwezig), begin je de volgende dag weer goed. Er is een goed uitgeruste keuken met vaatwasser, combi-ovenmagnetron en mooi servies, bestek van Iittala. De lodge bestaat uit één ruimte en heeft geen afsluitbare kamers. Bij aankomst staat er een heerlijk flesje wijn voor je klaar. Wil je de dag beginnen met een lekker ontbijtje, dat kan! Wij bieden een Heerman ontbijtbox (optie vegetarisch) aan, voldoende voor 2 ochtenden /2 volwassenen met lekkere producten uit de streek. Vers brood hangen we elke ochtend in een broodzak aan de deur. Op de zondag lekker later uitchecken ( 18.00 uur), maak dan gebruik van een Lazy Sunday, dit boek je ter plekke. In verband met allergieën zijn er geen huisdieren toegestaan. In de boerderij bevinden zich 3 lodges.
Natuur en omgeving
Het natuurhuisje ligt tussen de weilanden en bossen op het Twentse platteland. Hier beleef je het rustige en boerenleven van allerdag en maak je voor enkele dagen deel uit van de Buurtschap “de Mekkelhorst”. Het gehele gebied maakt deel uit van “Nationaal Landschap Noord-Oost Twente”. Grenzend aan het buurland Duitsland ben je zo in het kuuroord Bad Bentheim, Nordhorn of Gildehaus. Op loopafstand ligt het natuurgebied ’t Lutterzand met zandverstuivingen, heide en dennenbossen. Keuze genoeg voor een mooie wandeling of pootje baden in het riviertje de Dinkel, nadien lekker nagenieten bij buitenplaats Florilympha of op het terras van ‘t Paviljoen. Op 500 meter afstand vanaf de lodges ligt het Twentepad, het lange afstandspad voor de actieve wandelaar. In het unieke bomenpark Arboreteum Poortbulten staan verschillende oerbomen van over de hele wereld. Tussen Denekamp en Oldenzaal liggen de vier bergen Hakenberg, Tankenberg, Paasberg en Austiberg, een wandel- en fietsgebied bij uitstek.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bedstee (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Gaskachel
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Sauna
- Infrarood sauna
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Zandbak
- Keuken
- Afwasmachine
- Oven
- Badkamer (1x)
- Bad
- Douche
- Toilet
Optionele extra's
| Kinderbed Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 22,50 |
|---|---|
| Ontbijt Per item, Optioneel bij boeking |
€ 55,00 |
Ligging
Beoordelingen
-
sandy19 juni 2026
Het was een erg mooie locatie en de omgeving is zeer mooi. Het appartementje in de oude koeienstal was erg leuk en goed verzorgd. Wel zou de raambekleding wat meer verduisterend mogen zijn.
Wij waren er met forse hitte (overdag ongeveer 35 graden) en dan wordt het erg warm binnen. Dit is natuurlijk overmacht door de natuur, maar als je meerdere warme dagen achter elkaar hebt, wordt het te warm in het appartement. Een airco die je bij echt warme dagen kunt gebruiken zou dan geen overbodige luxe zijn en zou zeker passen bij de luxe afwerking die het appartement heeft want dit is echt heel netjes.
Wat erg jammer was, is dat er de tweede dag direct achter de boerderij een groot feest was. Tot midden in de nacht was het allesbehalve rustig, en dat is natuurlijk niet waar je een natuurhuisje voor opzoekt. Ook was het die nacht meerdere keren laat in de nacht erg rumoerig op het terrein zelf.Het was een erg mooie locatie en de omgeving is zeer mooi. Het appartementje in de oude koeienstal was erg leuk en goed verzorgd. Wel zou de raambekleding wat meer verduisterend mogen zijn.
Wij waren er met forse hitte (overdag ongeveer 35 graden) en dan wordt het erg warm binnen. Dit is natuurlijk overmacht door de natuur, maar als je meerdere warme dagen achter elkaar hebt, wordt het te warm in het appartement. Een airco die je bij echt warme dagen kunt gebruiken zou dan geen overbodige luxe zijn en zou zeker passen bij de luxe afwerking die het appartement heeft want dit is echt heel netjes.
Wat erg jammer was, is dat er de tweede dag direct achter de boerderij een groot feest was. Tot midden in de nacht was het allesbehalve rustig, en dat is natuurlijk niet waar je een natuurhuisje voor opzoekt. Ook was het die nacht meerdere keren laat in de nacht erg rumoerig op het terrein zelf. -
Gerald24 april 2026
Heerlijk huis. Het is smaakvol ingericht met kwalitatief goede spullen. Heerlijk bed, bubbelbad en sauna.
Heerlijke omgeving. Lekker rustig, mooie bossen en heide.
-
Erika28 februari 2026
Het huisje is fantastisch, een extra gordijn zou fijn zijn zodat mensen niet bij je naar binnen kunnen kijken. De ontbijtbox is heel handig en fijn. Brood hangt smorgens voor je klaar. Wellicht iets weinig voor 2 dagen voor 2 personen. Tip vraag of mensen yoghurt of brood willen, kaas of worst en of zoet beleg. Dan kan je het beter afstemmen.
Het natuurhuisje maakt zijn naam waar. Midden in de natuur. Lekker rustig en stil gelegen
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 18:00
- Uitchecken: 09:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 08:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
63218
Duurzaamheid
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris