Natuurhuisje in Ommen
Maak snel een account aan en beheer overal jouw favoriete natuurhuisjes!
-
Details
-
-
Contactloos verblijf
Het is mogelijk om hier te verblijven zonder contact met de verhuurder en andere mensen. Indien gewenst geef je dit na je boeking aan de verhuurder door.
Natuurhuisje-ID | 63552 |
---|---|
Regio | Overijssel |
Land | Nederland |
Aantal personen | 5 |
Slaapkamers | 3 |
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Huursituatie | Vrijstaand |
Ligging | Alleenstaand |
Check-in | 15:00 - 23:00 |
Check-out | 06:00 - 10:30 |
Over dit natuurhuisje
Welkom in het prachtige Vechtdal en gezellige Ommen waar ons sfeervol ingerichte 5 persoon vrijstaande recreatiewoning staat, met een grote ruime groene bostuin waar u kunt genieten van veel privacy, rust en natuur. De eekhoorntjes komen geregeld even langs en de vogeltjes laten zich heel graag horen. Er zijn 3 slaapkamers met nieuwe bedden: boven 2 slaapkamers waarvan 1 x 2 persoonsbed en 2 x 1 persoons bed die tegen elkaar aan kunnen staan. Beneden 1 slaapkamer met een bed van 1.20 breed. Er is een camping bedje voor de kleintjes en een kinderstoel aanwezig. De bedden zijn mooi schoon en fris opgemaakt, ook 2 handdoeken p.p. De keuken heeft een koel vries combinatie, combi oven en vaatwasser. Daar ligt altijd een schone keukenset en tafellinnen.Kruiden olie, genoeg en leuk servies. Er is beneden een badkamer met 2 wastafels, bad en inloop douche lekker met vloerverwarming. Een aparte toilet. Een picknickmand met toebehoren is ook aanwezig.
Natuur en omgeving
Een ideale uitvalsbasis in de prachtige groenrijke omgeving met wandelroutes, denk aan Pieterpad, mountainbiken en vele fietstochten naar Dalfsen, Vilsteren, Lemelerberg, Landgoed Eerden, Archem (fietsen kunnen bij verhuur afgeleverd worden bij het huisje. Zwemmen kanoën in de Regge of de Vecht. Picknicken bij de Sahara zandverstuiving. In het hoog seizoen de Ommer Bissingh. Het openlucht Bostheater met vele voorstellingen. Outdoor Ommen voor kanovaren en activiteiten. Boten verhuur en escape room. Streek en tinnen museum. De Koe Safari Erve Vechtdal waar je heerlijk kan lunchen en met het pontje over kan. Golfbaan op korte afstand. Openlucht zwembad en chillen aan de Vecht. Genieten van de lekkerste restaurantjes en terrassen op nog geen 5 min fietsen. Kortom meer dan genoeg mogelijkheden voor een fijne vakantie. Er is een station aanwezig in Ommen.
Duurzaamheid
Duurzaamheid
- Elektriciteit: Wij kopen groene stroom in (minstens 50%)
- Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Plastics
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
Slaapkamer 2
Slaapkamer 3
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
Slaapkamer 2
Slaapkamer 3
- Contactloos verblijf
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Verwarming (CV)
- Berging
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gas (/fornuis)
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer
- Bad
- Douche
- Toilet
Huisregels
Huisregels
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 07:00 uur en 11:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Dit is een vuurwerkvrij huisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.