Natuurhuisje in Egmond aan den Hoef
Noord-Holland, Nederland
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Zicht op de Molen by Droomvilla is een gezellig, luxe vakantiehuis op een mooi gelegen, kleinschalig recreatiepark in de duinen van Egmond. Vanaf je terras kijk je op de gerenoveerde molen en het duinlandschap. Ook binnen geniet je van alle gemakken die je wenst in een vakantiehuis en je zit er bij een koude dag heerlijk bij het haardvuur.Indeling vakantiehuisOp de begane grond bevinden zich de woonkamer met een knusse zithoek en een open haard, een TV, de eettafel, een moderne en volledig ingerichte keuken en een apart toilet. Via de openslaande deuren stap je zo het terras op en de tuin in. Op de eerste etage liggen 3 lekkere lichte slaapkamers met elk een comfortabel tweepersoons bed en er is een prachtige badkamer met een douche, wastafel en zelfs een sauna!
Natuur en omgeving
Het vakantiehuis ligt op maar 2 km van het strand en de zee, dus daar fiets je zo naartoe. Voor de dagelijkse boodschappen treft u een supermarkt, een warme bakker, een slager en een visboer op loopafstand in de omgeving is er voor ieder wat wils, het gezellige dorp Egmond aan zee ligt op anderhalve kilometer, maar ook het kunstenaarsdorp Bergen en het historische centrum van Alkmaar zijn zeker de moeite waard om te bezoeken. Wil je de rust en de ruimte opzoeken of juist sportief bezig zijn, ga dan lekker naar tet strand, de duinen of de bossen, ook deze plekken zijn niet ver weg.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Verwarming (CV)
- Auto laadpaal
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Berging
- Tv
- Sauna
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Speelweide
- Hondenschaal
- Keuken
- Afwasmachine
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Dirkjan20 februari 2026
Niet slecht, maar niks bijzonders. De sauna mag die naam niet hebben: je kunt er met 1 persoon in, maar alleen zittend. Echt een tegenvaller.
Het gedoe met de elektronische sleutel was in het begin ook echt gedoe. Als het werkt, werkt het, maar indien niet, dan ook echt niet.
Parkeren en toegang tot het parkeerterrein was niet duidelijk,Je denkt een huisje in de natuur, maar er staan er circa 20 op een kluitje langs een drukke weg. Niet echt natuurhuisje. Evengoed een leuke plek
-
Stergios27 december 2025
Zie commentaar hierboven
Siehe Kommentar oben
De accommodatie was geboekt mede vanwege het geadverteerde verbod op rotjes, maar in werkelijkheid was er gedurende meerdere dagen veel vuurwerk, ook binnen het complex. Volgens de aanbieder waren zij hier echter niet verantwoordelijk voor. Daarnaast was het huis niet schoon bij aankomst, hoewel er een eindschoonmaak van €140 in rekening wordt gebracht: vuile vaat, haren in het beddengoed, spinnenwebben in de badkamers. Talloze extra kosten voor beddengoed, handdoeken, theedoeken, etc. staan niet in verhouding tot de staat van de accommodatie. De afhandeling van onze klacht was bijzonder teleurstellend: een standaard reactie die de verantwoordelijkheid volledig afschuift op de gasten, zonder enige oplossing of tegemoetkoming. Absoluut niet passend bij de prijs en de beloftes. Wij zouden hier niet opnieuw boeken.
Leider eine große Enttäuschung.
Die Unterkunft wurde u. a. wegen des beworbenen Böllerverbots gebucht aber tatsächlich gab es über mehrere Tage hinweg starkes Feuerwerk, auch innerhalb der Anlage. Laut Anbieter sei man dafür jedoch nicht zuständig. Dann sollte dieses Merkmal auch nicht beworben werden.
Zusätzlich war das Haus bei Ankunft nicht sauber, obwohl eine Endreinigung von 140 € berechnet wird: verschmutztes Geschirr, Haare in der Bettwäsche, Spinnweben in den Bädern.
Zahlreiche Zusatzkosten für Bettwäsche, Handtücher, Geschirrtücher etc. stehen in keinem Verhältnis zum Zustand der Unterkunft.
Besonders enttäuschend war der Umgang mit unserer Beschwerde: eine Standardantwort, die die Verantwortung vollständig auf die Gäste schiebt, ohne Lösung oder Entgegenkommen.
Für den Preis und die Versprechen absolut nicht angemessen. Wir würden hier nicht noch einmal buchen.Deze tekst is automatisch vertaald. -
Wim28 april 2025
Leuk opgezet met tuin!
Praktisch en handig zoals de bedden en en douche.
Gewoon fijn en mooie omgeving!Het verblijf was fijn en praktisch.zowel binnen als buiten.
Ik ben bang dat de rust beperkter wordt door de achter kant waar ze een woonwijk gaan realiseren.
Ik hoop dat daardoor de naam natuur huisje mag blijven bestaan.
Wie wil er nu niet wakker worden met de verschillende vogelgeluiden. echt fijn!
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
64362
Duurzaamheid
- Energie label: A
- 100% natuurlijke schoonmaakproducten