Natuurhuisje in Alsemberg
Maak snel een account aan en beheer overal jouw favoriete natuurhuisjes!
-
Details
-
-
Contactloos verblijf
Het is mogelijk om hier te verblijven zonder contact met de verhuurder en andere mensen. Indien gewenst geef je dit na je boeking aan de verhuurder door.
Natuurhuisje-ID | 65791 |
---|---|
Regio | Vlaams-Brabant |
Land | België |
Aantal personen | 2 |
Slaapkamers | 1 |
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Huursituatie | Deel van huis, alleen bewoning |
Ligging | Op een landgoed |
Check-in | 16:00 - 20:00 |
Check-out | 07:00 - 11:00 |
Over dit natuurhuisje
Wij bieden twee stijlvolle natuurhuisjes naast onze ecologisch verbouwde woning, gelegen in een privaat park (55 are) in natuurgebied dat deel uitmaakt van de groene gordel rond Brussel. de natuurhuisjes werden in 2021 volledig gerenoveerd en bieden alle nodige comfort voor een zorgeloze vakantie: ingerichte keuken, eigen badkamer en toilet, gedekte bedden, handdoeken, kamerjassen, barbecue en ecologische producten. De muren van de Loft zijn afgewerkt met natuurlijke leempleister wat zorgt voor een evenwichtig binnenklimaat en onze warmtepomp zorgt voor een aangename temperatuur, ook in de zomer. In de natuurlijke tuin met verschillende zithoekjes en terrassen kom je helemaal tot rust en in de ecologische zwemvijver kan je baantjes van 14 meter trekken of gewoon verkoeling zoeken.
Natuur en omgeving
De natuur op de Meigemheide is prachtig. Glooiende landschappen met akker, bloemenweides, hagen, bossen, holle wegen en graften leiden je richting Begijnenbos, Hallerbos, Kapittelbeek, Molenbeek (met oude papierfabrieken), ... Het Kasteel van Beersel en de Zennevallei liggen op wandelafstand in de andere vallei. Te voet en met de fiets ben je zo in het gastronomisch centrum van Beersel. Deze omgeving is gekend voor de vele brouwerijen waar de unieke Lambiek kan gisten. De wilde gisten die de gistingsprocessen teweeg brengen zijn enkel in de Zennevallei en het Pajottenland in zeer hoge concentratie aanwezig. Proef de specialiteiten Oude Geuze en Oude Kriek in de nabijgelegen brouwerij Oud Beersel. De parken van Gaasbeek en Coloma met de unieke rozentuin en het provinciaal Domein van Huizingen lenen zich uitstekend voor rondkuieren en terrasjes doen. De ligging is niet alleen uniek voor de rust en de natuur maar ligt bovendien op amper 15 km van het hartje van Brussel. Unieke plek.
Duurzaamheid
Duurzaamheid
- Elektriciteit: Een combinatie van groene stroom en zonnepanelen
- Isolatie: Vloer geïsoleerd, Dubbel glas, Dak geïsoleerd, Wanden geïsoleerd
- Duurzame isolatiematerialen: Hennep, Papier/cellulose vlokken, Kurk, Leem en/of stro
- Warmwatervoorziening: Zonnecollector, Warmtepomp
- Verwarming: Warmtepomp met lage temperatuur vloerverwarming
- Koeling: Warmtepomp
- Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Papier/karton, GFT, Plastics
- Gebruik van biologisch afbreekbare schoonmaakproducten
- Uit eigen tuin: Kruiden, Groenten
- OV gelegenheid op maximaal 1 kilometer
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
- Contactloos verblijf
- Parking
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- verwarming (elektrisch, CV)
- RV aansluiting
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Zwembad (gemeenschappelijk) 50 m2
- Fietsen beschikbaar (gratis) (2x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Wasmachine (gedeeld met anderen)
- Wasdroger (gedeeld met anderen)
Huisregels
Huisregels
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Dit is een vuurwerkvrij huisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.