Natuurhuisje in Emst
Gelderland, Nederland
- 3 personen
- 0 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Deze unieke blokhut heeft een geheel eigen stijl. Met de sfeervolle houtkachel en originele meubels is dit de perfecte locatie voor een heerlijke vakantie op de Veluwe. Voor de actieve vakantievierder zijn er o.a. mogelijkheden om te wandelen, moutainbiken of paardrijden. Ook wildspotten behoort tot de mogelijkheden. Voor de iedereen die voor rust en ontspanning komt is de Veluwse bron een echte aanrader. Zelf koken is mogelijk maar er zijn ook diverse restaurants in de buurt.Op het terrein is simpele badkamer aanwezig deze bevindt zich niet in de blokhut. De badkamer is voorzien van douche en toilet. Deze ruimte wordt gedeeld met een bewoner.Vanuit de blokhut is er uitzicht op het grasveld met fruitbomen. Hier kan ook lekker buiten gezeten worden. BBQ'en is toegestaan ook is er een buitenkachel waar hout in gestookt kan worden.Uw hond mag mee mits deze aangelijnd is. Hier rekenen we een kleine toeslag voor. Naast de blokhut is er ook een pensionstal.
Natuur en omgeving
De blokhut bevindt zich op loopafstand van het kroondomein. Ook kunnen er fietsen gehuurd worden om de omgeving te verkennen. Vanaf de locatie zijn er diverse wandel en fietstochten te maken, door het bos, over de heide of tussen weilanden door. Het is ook mogelijk om je paard mee te nemen naar onze locatie en te paard mooie dagtochten ondernemen. Wil je een paard meenemen neem dan vooraf even contact met ons op.
Faciliteiten
- Parking (3x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (gedeeld)
- Tuinmeubilair
- Terras
- Keuken
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (gemeenschappelijk)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Pieter15 februari 2026
Lag ook niet midden in de natuur maar gewoon bij een woning tegen een paar oude schuren/varkensstallen
Slecht,was geen stromend water, je moet 100 m1 lopen voor te douche of wc en het water was ijskoud
Nespresso apparaat werkt niet ,zeer klein van binnen ,geen eettafel met 2 stoelen om te ontbijten,in zomer zal het wel fijn zijn als je veel buiten bend ,het was te vergelijken met een tent vakantie ,maar dan in de winter -
Christa6 februari 2026
Heerlijk glampen (luxe camperen)! Heerlijke plek om te 'glampen' in deze knusse blokhut een klein stukje buiten Emst! Zonder cv of stromend water, maar een fijne houtkachel die de hut snel warm maakt en wat pannetjes, borden, bekers, bestek, snijplank, olie, peper en zout om toch wat basics te kunnen koken op het elektrische kookplaatje Ook een Nespresso app met cups en een waterkoker aanwezig. Er gaan 2 klompenpaden vanuit Emst van beide 10 om, die starten bij het dorpshuis dat is 3 km van het huisje vandaan.
Heerlijke plek om te 'glampen' in deze knusse blokhut een klein stukje buiten Emst! Zonder cv of stromend water, maar een fijne houtkachel die de hut snel warm maakt en wat pannetjes, borden, bekers, bestek, snijplank, olie, peper en zout om toch wat basics te kunnen koken op het elektrische kookplaatje Ook een Nespresso app met cups en een waterkoker aanwezig. Er gaan 2 klompenpaden vanuit Emst van beide 10 om, die starten bij het dorpshuis dat is 3 km van het huisje vandaan.
-
Marian31 december 2025
Lekker knus huisje
Heerlijk rustig wij gingen voor vuurwerk vrij. Geen last in het huisje. Onze hond en wij hadden een ontspannen avond
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
69344
Duurzaamheid
- Energie label: C
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen