Natuurhuisje in Fleringen
Rijnland-Palts, Duitsland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Wellness en ontspanning wachten op je in onze vakantiewoning met buitenwhirlpool / jacuzzi (365 dagen per jaar verwarmd) op het privéterras. Een Finse + infrarood sauna en de whirlpool nodigen je uit om te ontspannen. Alle faciliteiten zijn voor exclusief gebruik en hoeven niet met anderen gedeeld te worden. INBEGREPEN in de prijs van de accommodatie zijn: bijkomende kosten (btw, eindschoonmaak, elektriciteit, water, verwarming, WLAN), wellness-diensten (gebruik van buitenwhirlpool, sauna), eerste benodigdheden (toiletpapier, vaatwastabletten, afwasmiddel, zeep, theedoeken), beddengoed en handdoeken (opgemaakte bedden bij aankomst, handdoek (1 x per persoon), douchehanddoek (1 x per persoon), saunadoek (1 x per persoon) en badmat).
Natuur en omgeving
Beleef de Eifel met zijn vele wandelpaden en fascinerende landschap. De vakantiewoning ligt tussen Prüm en Gerolstein in het Eifeldistrict Bitburg-Prüm.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Sauna
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
Ligging
Beoordelingen
-
monique13 oktober 2025
Prima ligging, prachtig uitzicht.
Smaakvol ingericht huisje. Van alle gemakken voorzien.
-
Anna-Lena9 oktober 2025
Top, netjes en schoon bij aankomst. Ik zou terugkomen en het aanbevelen aan anderen. Het enige puntje van kritiek is de tijd op de dag van vertrek. In plaats van 10 uur zou ik 11 uur veel handiger vinden.
Top, ordentlich und sauber bei der Ankunft. Ich würde wiederkommen und es weiterempfehlen. Die einzige Kritik ist die Uhrzeit am Abreisetag. Statt 10 Uhr fände ich 11 Uhr deutlich angenehmer.
Je werd niet gestoord. Er was voldoende privacy van de buren. De aanwezigheid van wat dieren achter het huis was leuk.
Man war ungestört. Es gab ausreichend Sichtschutz zu Nachbarn. Schön war die Anwesenheit einiger Tiere hinter dem Grundstück.
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Amanda11 augustus 2025
Top vakantieappartement
Erg mooi appartementje met vrij uitzicht en een omheinde tuin. Ideaal met de honden. Verder zijn de jacuzzi en sauna heerlijk. Al hebben wij de sauna niet gebruikt omdat het buiten al 30+ graden was. Aan alle benodigdheden is gedacht, zelfs aluminiumfolie en vershoudfolie en bakjes voor op de bbq. Ik raad dit huisje zeker aan. Je hebt wel bovenburen, maar daar hebben wij geen last van gehad en hun balkon is ook goed afgeschermd, zodat je wel privacy hebt.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
70199