Natuurhuisje in Haulmé
Grand-Est, Frankrijk
- 4 personen
- 1 slaapkamer
-
Huisdieren niet toegestaan
Welkom in onze mooie en comfortabele tiny house. Het huisje is klein maar voorzien van alle comfort. Een keuken met Falcon fornuis, vaatwasser, koelkast (geen vriesvak), badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet. Houtkachel. Openslaande deuren naar het overdekte terras met zicht op de lager gelegen Semois en de tegenoverliggende beboste heuvels. Er is een dubbel bed op de mezanine onder het dak (trapladder). In de zithoek kan ook een dubbel bed gemaakt worden. Er zijn dus geen aparte slaapkamers. In de tuin staat een houtgestookte hottub. De tuin is ongeveer 1000 vierkante meter en biedt veel privacy. Er is geen wifi, maar wel 4G verbinding. Dit huisje is een paradijs voor rustzoekers, wandelaars, fietsers, lezers en hobbykoks. Een plek om op adem te komen, midden in de natuur, vlak over de grens.
Natuur en omgeving
Het huisje ligt in het bos aan de rand van Haulmé, een dorpje van negentig inwoners, aan de oever van de Semois. Even verder stroomt de Semois in de Maas. Het huisje ligt direct aan een wandelpad, er is geen autoverkeer. Er heerst volstrekte rust. De omgeving is een paradijs voor wandelaars en fietsers. De voie vertes langs zowel de Semois als de Maas zijn vlakbij. Er zijn talloze mountainbikeparcours en eindeloos veel wandelpaden. Charleville Mézieres ligt op een klein half uur autorijden. Supermarkten, bakkers en enkele restaurants zijn allen te vinden binnen een straal van vijf kilometer. Fietsen kan je uiteraard zelf meenemen of huren op verschillende locaties in de nabije omgeving. Ook paardrijden, kayakken, klimmen en parapente zijn sporten die je perfect kan beoefenen in de omgeving.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Houtkachel
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Jacuzzi / hottub
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Joep2 mei 2026
Prettig en knus huisje met alle voorzieningen voor een heerlijk weekje samen in de natuur. Veel aanwezig om lekker te kokkerellen en de houtkachel en hottub zorgen ervoor dat je er ook met minder weer goed kan vertoeven.
Dit huisje bevind zich in een rustig dorpje met weinig toerisme en met veel mogelijkheden om binnen een paar tellen in de natuur te zijn.
-
Ella25 april 2026
Goed uitgerust huisje en handig ingedeeld. De eigenaren hebben goed nagedacht over het gebruik en hebben minimalisme gecombineerd met gezelligheid.
Ga naar dit huisje! Een plek die alles heeft: rust, wandelpaden en bos direct als je de deur uitloopt, een tuin die aan alle zijdes, ieder moment van de dag een zonnig plekje biedt, eindeloos veel vogels (inclusief de bosuil!) en een huisje waar je nooit meer zou willen vertrekken.
-
Mark27 maart 2026
Huisje met alle gemakken voorzien in een omgeving waar je normaal alleen kan van dromen.
Zeer net knus huisje met een mooie combinatie van luxe, comfort en gezelligheid
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 08:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
73025
Duurzaamheid
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)