Natuurhuisje in Heyd
Luxemburg, België
- 16 personen
- 8 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Dit natuurhuisje bestaat uit 2 aansluitende woningen in een verbouwde hoeve. Samen maar toch ook beetje apart. (De woningen worden ook apart verhuurt voor max. 8 pers.) Het rechter deel van de hoeve biedt ruimte aan 8 personen. Typerend is het ruimtegevoel. De verdieping bestaat uit een open mezzanine. De woning heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer en een apart toilet. 1 dubbel bed staat op de mezzanine. Het middelste deel biedt ruimte aan 8 personen + 1 baby/peuter. Typerend voor dit deel is het comfort. Er zijn 4 slaapkamers en 3 badkamers en een kleine kinderkamer. Er is een speelruimte met speeltoestellen en gezelschapspelen en een speeltoestel in de tuin. Terrassen liggen naast elkaar en zijn groot genoeg voor de hele groep en beschikken elk over een OFYR cooking unit. Je kan ook gebruik maken van onze polyvalente ruimte (apart gebouw) voor samen te koken en te eten zonder alle last in één woning te hebben. De woningen zijn onderling verbonden! Huisdieren zijn niet toegelaten!
Natuur en omgeving
De hoeve is gelegen in "Tour", een klein dorpje dat slecht uit een 3-tal straten bestaat, naast de gemeente "Heyd", en vlot bereikbaar via de E25. "Tour" is centraal gelegen wat zorgt voor heel wat mogelijkheden. Je kan gewoon komen genieten van de rust, maar het is tevens een ideale uitvalsbasis om een van de vele dorpjes en bezienswaardigheden in de omgeving te bezoeken. De historische stad Durbuy ligt op 8km van de woning. Ook voor een actieve wandel- of fietsvakantie kan je hier alle kanten uit. Op 10min. rijden vind je Durbuy adventure park en op max. een uur rijden van de woning ben je aan de grotten van Han, Forestia, Monde sauvage, park chlorophille, houtopia. Voor de dagelijkse voorzieningen kan je terecht in Barvaux op slechts 4 km van de woning met verschillende supermarkten en bakkers.
Faciliteiten
- 1-pers. bed (2x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Stapelbed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- Stapelbed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Kinderbed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Pelletkachel
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Auto laadpaal
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tv
- Infrarood sauna
- Tafelvoetbal
- Vergaderingen
- Kinderbed (2x)
- Kinderstoel (2x)
- Kinderbad (2x)
- Speeltoestellen
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Veerle2 oktober 2026
Heel proper, alles is voorzien, ook voor kleine kinderen en baby’s. Bedden zijn opgemaakt bij aankomst met propere lakens. Badkamers en toiletten zijn talrijk aanwezig en brandschoon. Wij hadden geluk dat het tijdens ons weekend mooi weer was en we veel tijd konden spenderen op het mooie terras met leuke zitbanken en zelfs een grote parasol. De tuin ligt er mooi bij en er is een leuk speeltuig voor de kinderen. Er was zelfs een Ofyr aanwezig om op te BBQen. Maar hadden we slecht weer gehad, dan hadden we ons ook geen betere locatie kunnen inbeelden, voldoende mooie ruimtes om met een grote groep samen te zitten, te eten en spelletjes te spelen. Wij waren een grotere groep van 12 volwassenen en 2 kinderen en hadden de 2 huisjes samen gehuurd, we hadden ruim voldoende plaats en door de vele slaapkamers en badkamers heb je ook zeker voldoende privacy. Alles is aanwezig om gezellig samen te kunnen koken en eten als grote groep.
Wij hebben een gezellig zonnig weekend grotendeels buiten doorgebracht op het mooie terras met een mooi uitzicht. In de grote tuin kunnen kinderen leuk spelen
-
Matthijs25 september 2026
Super schoon, veel ruimte, top geregeld.
Veel ruimte, rust redelijk, natuur super
-
Theun5 juni 2026
We hebben genoten, dank voor de gastvrijheid!
Prachtig huis in even zo mooie omgeving. We hadden beide huizen tot onze beschikking, allebei huiselijk en netjes ingericht, voorzien van alle gemakken en goede apparatuur. Er is alleen geen verbinding binnendoor tussen beide delen.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 23:00
- Uitchecken: 08:00- 16:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
Een borg van € 600,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 08:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 20 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
88356
BELWAL1951865-537320
Duurzaamheid
- Energie label: Uitgesloten
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris