- 5 personen
- 2 slaapkamers
Selecteer de gewenste datum om de prijs per nacht te zien.
-
Natuurhuisje in Lathus st Rémy Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
Natuurhuisje in Azat le Ris Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 6 personen
- 3 slaapkamers
-
Natuurhuisje in brigueil le chantre Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 6 personen
- 3 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Journet Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 10 personen
- 4 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Journet Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 2 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Journet Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Brigueil le Chantre Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in JOURNET Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 5 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Moussac Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 5 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Thollet Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 1 personen
- 3 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Thollet Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Le VIgeant Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 4 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Le Vigent Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 4 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Le Vigeant Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 2 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in MAGNAC LAVAL Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
-
- 2 personen
- 1 slaapkamer
-
-
Natuurhuisje in Lignac Centre-val de Loire, Frankrijk
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Lignac Centre-val de Loire, Frankrijk
-
- 2 personen
- 1 slaapkamer
-
Natuurhuisje in Dompierre-les-Eglises Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 8 personen
- 3 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Dompierre-les Eglises Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 12 personen
- 5 slaapkamers
-
Natuurhuisje in Magnac-Laval Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 4 personen
- 2 slaapkamers
Voor deze zoekconfiguratie hebben wij helaas geen zoekresultaten kunnen vinden.
Meer natuurhuisjes zoeken
Ben je flexibel en op zoek naar meer resultaten? Pas dan je filters aan of gebruik de flexibele datum selectie.
Het is erg druk
Door de drukte duurde het net te lang om je zoekresultaten te laden. Je kunt het opnieuw proberen zodat we de beschikbare natuurhuisjes die je zoekt kunnen tonen.
Deze natuurhuisjes vind je in de omgeving van Les Portes d Enfer.
De rivier de Gartempe stroomt door de Franse departementen Creuse, Poitou-Charentes, Centre, Limousin en Vienne. De bron van de Gartempe ligt in de provinicie Creuse, en 205 kilometer verder voegt de rivier zich bij de Creuse ter hoogte van Roche-Posay. De Gartempe is een afwisselende en fraaie rivier, die over sommige trajecten erg ruig is. Het mooiste gedeelte, les Portes d’Enfer, kan worden bereikt via de parkeerplaats langs de rivier aan de D10, niet ver ten zuidwesten van het dorpje Lathus-Saint-Rémy.
Wildwaterbaan
Vanaf de parkeerplaats is het een wandeling van een half uurtje naar de Portes d’Enfer, letterlijk vertaald de poort van de hel. De naam is ontleend aan twee enorme rotsblokken die min of meer tegenover elkaar liggen aan weerszijden van de Gartempe, en zo een poort vormen. De rotsachtige oevers maken dat de rivier smaller wordt, en daardoor in kracht toeneemt. Het water gaat dan ook met enorme kracht over de rotsblokken en door de kloven, als een heuse wildwaterbaan. De rotsen bestaan grotendeels uit bikkelhard graniet, vermoedelijk overblijfselen van een berggebied dat hier ooit lag. Tegenwoordig vormt het een decor voor een indrukwekkend schouwspel.
Maretakken en addertongen
De Gartempe wordt niet alleen geflankeerd door rotsen van graniet, maar ook door bossen en kruidenrijke graslanden. In de hoge populieren groeien maretakken, een parasitaire plantensoort. Op de grond zijn addertongen te zien, een bijzondere varensoort. Op de rotsen zelf groeien noordse streepvarens en zonneroosjes. Langs de rivier komen een groot aantal soorten juffers en libellen voor. De grote en kleine tanglibel, schemerlibel, beekoeverlibel en bosbeekjuffer zijn slechts enkele voorbeelden. Ook de diversiteit aan dagvlinders is indrukwekkend. Het zwart met wit getekende dambordje komt er voor, als ook de kleine ijsvogelvlinder, keizersmantel en knoopkruidparelmoervlinder. Putters en andere zangvogels voelen zich goed thuis in het natuurrijke landschap rond de Gartempe.