Natuurhuisje in Olst

Overijssel, Nederland

Geschakeld | Op een landgoed | Boerderij
5/5
9/10
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • WiFi
  • Huisdieren niet toegestaan

Welkom in het lichte en moderne voorhuis van deze in basis eeuwenoude boerderij op een voormalig landgoed nabij Deventer. Het gerieflijke huis is van alle gemakken voorzien, heeft Wifi en een Smart TV. Er zijn 3 slaapkamers, waarvan één op de begane grond met een 2-persoons elektrisch verstelbare boxspring en met zicht op de open haard en openslaande deuren naar de tuin. Ook de nieuwe zeer ruime badkamer is op de begane grond. Op de verdieping is er een slaapkamer met een tweepersoons bed (elektrisch verstelbaar) en een slaapbank. De derde slaapkamer heeft een stapelbed, maar de bedden kunnen we ook naast elkaar plaatsen. Het natuurhuisje is geschikt voor 6 a 7 pers. maar voelt ook prettig met z’n tweeën, want dan gebruik je alleen de begane grond.. Kies zelf je aankomstdatum en duur van je verblijf vanaf vier dagen. Heb je vragen? Twijfel niet en stuur ons een berichtje, In overleg is er heel veel mogelijk.

Natuur en omgeving

Tijd krijgt hier een andere invulling. Opladen en ontspannen op een heel bijzondere locatie met veel rust en privacy en dat op slechts 10 autominuten van Deventer. Ligging aan een doodlopende weg die overgaat in een uitgestrekt gebied met zandwegen en direct aan wandel- fiets- en ATB-routes. Het erf is aangelegd met veel liefde voor de natuur met hazelnoot- en walnootbomen en allerlei fruitbomen, bramen- en bessenstruiken. In de kas worden groenten gekweekt. De gasten kunnen afhankelijk van het seizoen en de opbrengst meegenieten van de oogst. Zo kunnen er bessen en bramen worden geplukt en noten geraapt en is er een kruidentuintje bij het voorhuis. Het uitzicht door de ramen is een wisselende expositie. Vanuit de keuken is er vaak een prachtig uitzicht op de roodbonte koeien van de buurman. Vanuit de woonkamer is er zicht op een grote natuurvijver en de ondergaande zon. De groene en bonte specht zijn vaste bewoners van het erf en elk jaar zijn er jonge steenuilen en torenvalkjes.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
Slaapkamer 2
  • 2-pers. bed (1x)
  • 1-pers. slaapbank (1x)
Slaapkamer 3
  • Stapelbed (1x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Internet
  • Open haard
  • Verwarming (CV)
  • Drinkwater
  • Warm water
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuin
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
  • Tuindeuren
  • Berging
Entertainment
  • Tv
  • Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (4x)
Keuken
  • Keuken
  • Afwasmachine
  • Koel-/vriescombinatie
  • Oven
  • Gasfornuis
Badkamer
  • Sanitaire voorzieningen
  • Badkamer (1x)
  • Douche
  • Toilet
Wasserij
  • Wasmachine
  • Wasdroger

Optionele extra kosten

Hout
Per item,Optioneel ter plaatse
€ 15,00

Ligging


Beoordelingen

5/5
9/10
10 beoordelingen

    Goed om te weten

    Verblijfdetails
    • Inchecken: 16:00- 20:00
    • Uitchecken: 08:00- 11:00
    • Contactloos verblijf mogelijk
    Borg

    Een borg van € 250,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

    Huisregels
    • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
    • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

    Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

    Natuurhuisje-ID

    59796


    Stel een vraag

    Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

    Stuur een bericht
    Selecteer taal

    Inloggen
    Inloggen
    Wat betekent “Contactloos verblijf”?
    Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.