Natuurhuisje in Magoster
Luxemburg, België
- 5 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Ons huisje, geschikt voor max. 5 personen, is gelegen in een doodlopende straat in Magoster (deelgemeente van Rendeux), met vooraan zicht op een weiland en achteraan aanpalend aan een bos, van waaruit onmiddellijk de wandelingen en mountainbikeroutes vertrekken. Het huisje is voorzien van het nodige comfort, ruime living en keuken met alle mogelijke toestellen, alsook een vaatwasser. Onlangs vernieuwde badkamer. Groot terras met loungeset. Mogelijkheid tot barbecuen. Tuin ongeveer 750 m2 met petanquebaan. Gebruik van 2 mountainbikes is mogelijk tegen kleine vergoeding (30€/verblijf/mtb). Verbruik elektriciteit, water en gas worden verrekend met de borg. Voor meer info aangaande de prijs hiervan, neem contact op met verhuurder. We bieden standaard geen bedlinnen/badlinnen, noch keukenhanddoeken aan. Uitzonderingen zijn mogelijk op vraag.
Natuur en omgeving
De Ourthe en de Aisne liggen in de nabije omgeving. Aan de oevers zijn meerdere picknickplaatsen voorzien. In de omgeving vind je ook meerdere oorlogsmonumenten en -musea. Tank Sherman in Beffe. Magoster is gelegen op 10 km van La Roche en Ardenne met zijn feodaal kasteel en wildpark en op 15 km van Durbuy, het kleinste stadje van Europa. Skiën en langlaufen zijn mogelijk in Baraque de Fraiture op 15 km - Park Durbuy adventure 13 km - Golfterrein van Durbuy 14 km - Grotten van Hotton 5 km - Mini Golf Hotton 5.2 km - educatief park voor kinderen, Chlorophylle in Dochamps op 4 km - oorlogsmusea in Bastogne op 30 km - De Brouwerij van la Chouffe 25 km - Stuwdam van Nisramont 20 km - Kayaken en natuurwandelingen in de nabije omgeving. Groothertogdom Luxemburg ligt op 55 km.
Faciliteiten
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (1x)
- Parking (3x)
- Internettoegang (WiFi)
- Gaskachel
- Verwarming (elektrisch)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Berging
- Tv
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (2x)
- Tafelvoetbal
- Jeu de boules baan
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Linda13 juni 2026
Ruim huisje, goed uitgerust, nostalgisch ingericht. fijne airco, ruime tuin met veel privacy en een jeu-de-boule baan. Garage voor de auto en een leuke veranda met zitje
Heerlijk rustig in een doodlopende straat met weinig buren alleen wat gebruikelijke leefgeluiden van de omgeving (blaffende honden, tuinapparatuur)
Bos achter de huis, veel mooie natuur in de omgeving! -
Eva5 juni 2026
Ruim, met goed bed en uitstekende keuken.
Fijne plekken om te zitten met 2 keukentafels (ideaal voor een bordspelletje), maar 1 klein puntje: de koelkast werd zó koud dat onze sla bevroor, maar dat mocht de pret niet drukken. We hebben genoten!Heerlijk rustig gelegen langs wandelpaden.
-
Tom18 oktober 2025
Geen bijzonderheden
Leuk huisje, van alle gemakken voorzien.
Mooie locatie, rustig gelegen.
Fijne plek om even tot rust te komen.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:30- 21:00
- Uitchecken: 08:00- 10:00
Een borg van € 180,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:30 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 25 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
64667
CGT 1570619-370583
Duurzaamheid
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)
- Geen plastic voor eenmalig gebruik
- Waterbesparend toilet