Natuurhuisje in Tailles
Luxemburg, België
- 2 personen
- 0 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Graag willen we jullie welkom heten in "Le hurlement du loup". We bieden in onze woning een studio en 2 slaapkamers aan met een aparte ingang en trap. De kamer beschikt over 2 éénpersoonsboxsprings die uit elkaar geschoven kunnen worden, een tafel met 2 stoelen en een volledig uitgeruste badkamer met toilet, douche en wastafel. De bedden zijn opgedekt en handdoeken zijn aanwezig. We verhuren onze kamers zonder ontbijt, dit is momenteel nog niet mogelijk. Wel is er op de kamer een waterkoker voorzien met koffie, thee en chocomelk. Op de gang staat een koelkast en een koffiemachine ' Dolce Gusto'.
Natuur en omgeving
Onze nieuwbouwwoning is gelegen in het dorpje Tailles bij Baraque Fraiture, omgeven door de Ardense bossen en velden. Een goede uitvalsbasis om te wandelen, fietsen en omliggende dorpjes te bezoeken. Reeën, wilde kat, everzwijnen spotten in de tuin, het kan allemaal. Kortom kom bij ons onthaasten om hiervan te genieten. Een map met wandelingen in de buurt is aanwezig in de woning. Jorn, de eigenaar van de woning, is tevens ook natuurgids en geleide excursies om wild te spotten samen met hem zijn mogelijk op afspraak, ook nachtexcursies met een 4 X 4 kunnen op het programma gezet worden. De dorpjes La Roche en Houffalize liggen op 15 min. rijden van de woning. Ook de brouwerij van Chouffe ligt op een kwartiertje rijden van de woning. Voor iedereen wat wils dus.
Faciliteiten
- Parking (3x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Terras
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Anja18 juni 2024
Het zou leuk zijn wanneer de optie breakfast aan werd toegevoegd
Knus maar wat klein wanneer de buitenruimte niet gebruikt kan worden ( het was fris)
Het is wat behelpen om zelf ontbijt te maken.
Prima bed en douche. Wij waren de enige gasten en dat was prettig.
De omgeving en het uitzicht is prachtig. Een laadpaal voor e-auto was 5 minuten rijden. -
Emily10 mei 2024
geen opmerking
We hadden een leuke tijd in Tailles, ontzettend mooie streek. Genoten van het wild spotten. Vriendelijk ontvangst!
-
Jonas9 mei 2024
Kleine tip badjassen om als je koffie of naar de koelkast in de gang wil gaan dan moet niet altijd u direct aankleden
En kleine zeepjes of streekproducties voor in de doucheHet is zeker een aanrader heel rustig gelegen heel vriendelijke hosts mooie en propere kamers wij hebben nu maar 1 nachtje daar verbleven maar komen zeker en vast terug voor een langere tijd
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 07:30 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
68231
CGT 1496659-332963