Natuurhuisje in Balkbrug (Hardenberg)
Overijssel, Nederland
- 12 personen
- 4 slaapkamers
- Huisdieren toegestaan
De Eekhorst ligt in het prachtige Reestdal, in een oase van rust, ruimte en romantiek. De fijne ligging, de sfeervolle inrichting en plaats voor maximaal 12 gasten maken deze accommodatie ideaal voor een vakantie met de familie. Bij deze sfeervolle woonboerderij is een grote zwem- en visvijver aanwezig. Het huis heeft een Sauna en een Hot tub waar u heerlijk gebruik van kunt maken. De eigenaar verblijft in de achterkant van de woonboerderij. Je zit tegen het natuurgebied aan. Op 500 m lopen begint dit. Bezoek bijvoorbeeld de ooievaars in De Wijk (8 km), het kerkelijke Staphorst (13 km) of het stadje Meppel (17 km). Ook leuk is de schaapskooi van Ruinen (22 km), nabij het natuurgebied van Dwingelderveld. Attractiepark Slagharen is vooral voor de kleinere vakantiegangers zeer de moeite waard (13 km). Je vindt hier een grote woonruimte, een open keuken en 5 badkamers. De goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid om zelfstandig je favoriete gerechten te bereiden, en de elegante tuin biedt voldoende speelruimte voor de kinderen. Heerlijk in de natuur en een heel speciale accomodatie voorzien van alle gemakken en met een prive Sauna en een eigen Hottub
Faciliteiten
Optionele extra's
| Eindschoonmaak | Eindschoonmaak € 150,ter plaatse |
|---|
| Huisdieren | Huisdieren max. 3; € 5/dier/nacht,ter plaatse |
| Bedlinnen | Bedlinnen mogelijkheid te huren per pakket, € 7 p.p./verblijf,ter plaatse |
| Badhanddoeken | Badhanddoeken mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf,ter plaatse |
| Keukenlinnen | Keukenlinnen mogelijkheid tot huren, € 5/verblijf,ter plaatse |
| Gas/Olie | Gas/Olie gas € 1,30/m3,ter plaatse |
| Hout | Hout van 24-02-2023 € 7/pakket,ter plaatse |
Ligging
Beoordelingen
-
Annita 6 mei 2022 Algemene beoordeling:Gastvrij ontvangen ( met zelf gemaakte overheerlijke cake en jam) Alles is aanwezig, keurig schoon! De sauna en hottub waren een succes!
Natuur, rust & ruimte:Lekker rustig, de honden hadden een groot weiland waar ze konden rennen
-
Judith 21 mei 2021 Algemene beoordeling:Het huis is oud en inrichting gedateerd. In diverse ruimtes stinkt het muf. Jacuzzi en massagedouche waren defect.
Hottub was niet schoon, werd op verzoek de 2e dag van het weekend schoongemaakt en gevuld met heet water, waar wij later de rekening voor gepresenteerd kregen. Hoge rekening voor schoonmaak+ gasrekening, 180 euro voor weekend. Alles bij elkaar is de prijs-kwaliteitverhouding niet goed en wordt er meer beloofd dan is waargemaakt.Natuur, rust & ruimte:Mooi, groot terrein, veel privacy en ruimte. Kippen, pony's en visvijver.
-
Rien 28 december 2020 Algemene beoordeling:Prima huis, volledig ingericht en het ontbrak aan niets. John is een prima gastheer en na een rondleiding door het huis waren we op onszelf.
Natuur, rust & ruimte:Ondanks de temperatuur rondom de jaarwisseling waren er voldoende mogelijkheden tot wandel- en fietstochten direct vanaf het huis. Goed aangekleed dus er op uit.
Goed om te weten
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
52000